Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dragon Empires

Projekt Dragon Empires zawieszony

Kull, 3 września 2004, 14:12

To miała być pierwsza gra z gatunku MMOcRPG stworzona przez Codemasters, co więcej - zapowiadała się wyśmienicie, a w naszym serwisie znalazła się nawet zapowiedź tego tytułu. Dziś jednak Codemasters, zarazem producent i wydawca Dragon Empires opublikował informacje, jakoby dalsze prace mające na celu ukończenie tejże gry zostały zatrzymane.

Dragon Empires i możliwość uprawiania przeróżnych „sportów”

ComCo, 26 stycznia 2004, 17:15

Jeszcze trochę wody w Wiśle musi upłynąć zanim doczekamy się oficjalnego startu pozycji spod znaku MMOcRPG, pt. Dragon Empires (plany wydawnicze korporacji Codemasters mówią ogólnie o 2004 roku). Tymczasem, na oficjalnej stronie gry pojawił się artykuł o rozmaitych „sportach”, jakie będziemy mogli uprawiać w pełnej wersji.

Rywalizacja PvP „na tapecie” testerów Dragon Empires

Syriusz, 1 sierpnia 2003, 17:11

Firma Codemasters poinformowała o rozpoczęciu pierwszej fazy beta-testów Dragon Empires. Sprawdzeniu poddana zostanie głównie walka między dwoma graczami. Ted Carron, producent tego MMORPG-a nowej generacji, tłumaczy takie posunięcie chęcią rozwiązania wszelkich problemów z tym trybem gry już w samym zarodku.

Dragon Empires - testy wersji beta

ComCo, 4 czerwca 2003, 20:23

Korporacja Codemasters ogłosiła, iż długo oczekiwany proces beta-testów jej najnowszej produkcji, zaliczanej do gatunku massively multiplayer online role-playing game, pt. Dragon Empires, rozpocznie się pod koniec bieżącego miesiąca.

MMOcRPG – W co będziemy grali w przyszłości?

Soulcatcher, 3 sierpnia 2002, 09:48

To czy gra MMOcRPG jest dobra czy zła, czy w ogóle pojawi się na rynku, będzie grywana i czy będzie zawierała to co obiecuje producent jest w wypadku tej kategorii produktów szczególnie trudne. Musicie się chyba zdać na mojego „nosa” w tych sprawach i uwierzyć na słowo iż gry te staną się kiedyś hitami. Oczywiście nie jest to pełna lista gdyż ostatnio zgodnie z panującą modą każdy szanujący producent gier „robi” swojego MMO.

Opóźnienia w Codemasters

Sznur, 5 kwietnia 2002, 12:34

Według najnowszego planu wydawniczego firmy Codemasters, premiery kilku oczekiwanych tytułów zostały przesunięte. Dotyczy to I.G.I. 2: Covert Strike, Pro Race Driver, Prisoner of War i Dragon Empires.

Otwarte beta testy - Dragon Empires

Łosiu, 14 listopada 2001, 09:16

Firma Codemasters uruchomiona oficjalną stronę internetową swej nadchodzącej produkcji z gatunku massive multiplayer online - Dragon Empires. Równocześnie rozpoczęły się otwarte beta testy gry.