Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat IGI 2: Covert Strike

Pełna wersja IGI 2: Covert Strike nielegalna w Chinach!

ComCo, 20 marca 2004, 15:50

Wielokrotnie zdarzyło się już, że na niektóre produkcje narzucane były wysokie restrykcje wiekowe, głównie ze względu na brutalne sceny i niemoralne możliwości zachowań (vide cykl GTA czy pełna wersja Manhunt). Tymczasem, w Chinach zdecydowano się pójść o krok dalej i całkowicie zakazano dystrybucji strzelanki pierwszoosobowej, pt. Project IGI 2: Covert Strike. Jako argumentację owej decyzji podano fakt, iż przekazywane w grze treści „psują” międzynarodowy wizerunek powyższego kraju.

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 – kategoria Gry Akcji

Wojak, 29 grudnia 2003, 13:20

Plebiscyt na najlepsze gry roku 2003 ciągle trwa, swoje głosy możecie oddawać do 16. stycznia. Żeby jednak przybliżyć Wam nieco tytuły nominowane w każdej kategorii, przedstawiamy Wam nasze zdanie na temat każdej z gier. Poznaliście już opinie o grach wyścigowych i przygodowych, teraz przyszła kolej na gry akcji. Pamiętajcie jednak, że poniższe spostrzeżenia są tylko moimi subiektywnymi odczuciami, więc niekoniecznie musicie się z nimi zgadzać :) Ale dość już gadania, przejdźmy do konkretów.

Republic: The Revolution - będzie na pewno... pytanie brzmi tylko „kiedy?”; kolejna część Project IGI w produkcji?

ComCo, 10 lipca 2003, 11:46

Pomimo ostatnich oświadczeń zespołu Elixir Studios odnośnie terminu premiery pełnej wersji gry strategiczno-ekonomicznej o nazwie Republic: The Revolution, sytuacja wciąż nie została do końca wyjaśniona. Małe śledztwo dziennikarskie, jakie przeprowadził zachodni serwis Computer and Video Games, pokazało, że pomimo zbliżonych zapewnień wydawcy (Eidos) i samego developera, jeden z lokalnych sprzedawców stwierdził, że nie spodziewa się pełnej wersji przed wrześniem tego roku.

Dwa kolejne darmowe bonusy dla posiadaczy I.G.I. 2: Covert Strike

eLKaeR, 25 czerwca 2003, 14:55

Prosto z siedziby korporacji Codemasters nadeszły dwie niespodzianki, adresowane do wszystkich entuzjastów gry I.G.I. 2: Covert Strike. Mowa tu o ulepszonej wersji oficjalnego edytora map i nowym scenariuszu, przeznaczonym do starć wieloosobowych. Oba produkty umieszczone zostały na serwerze FTP wortalu GRY-OnLine.

I.G.I. 2: Covert Strike - kolejna aktualizacja na horyzoncie

ComCo, 21 czerwca 2003, 10:06

Od momentu rynkowej premiery pełnej wersji gry I.G.I.2: Covert Strike minęło już prawie pół roku, a tymczasem duet wydawniczy Innerloop Studios - Codemasters Software, odpowiedzialny za wprowadzenie omawianej strzelanki pierwszoosobowej na rynek, opublikował kolejną poprawę systemową, której zadaniem jest usunięcie wykrytych do tej pory błędów programistycznych.

Dockside Multiplayer Beta Map dla I.G.I. 2: Covert Strike

eLKaeR, 25 maja 2003, 11:58

Posiadacze, wydanej w lutym bieżącego roku, gry z gatunku FPS o nazwie I.G.I. 2: Covert Strike mogą już wyłowić z globalnego oceanu informatycznego następną mapę, zaprojektowaną przez fachowców z korporacji Codemasters.

Recenzja: I.G.I.2 - Covert Strike

Fajek, 30 kwietnia 2003, 12:25

I.G.I.2: Covert Strike to sequel znanej gry akcji FPS - Project I.G.I. stworzonej przez norweską firmę Interloop Studios. Akcja gry utrzymana jest w podobnym do części pierwszej charakterze.

I.G.I 2: Covert Strike - poradnik

Sznur, 8 kwietnia 2003, 18:10

W dziale poradników rozpoczynamy publikację opisu przejścia taktycznej gry akcji I.G.I 2: Covert Strike. Dokładnie zilustrowana solucja koncentruje się głównie na wypełnianiu wszystkich celów misji. Za względu na znacznie poprawione AI oraz losowe pojawianie się żołnierzy w trakcie wykonywania misji, autor uwzględnił w opisie tylko tych przeciwników, którzy znajdują się na mapie w momencie rozpoczęcia zadania.

Misja w dżungli – dodatek do „I.G.I 2: Covert Strike”

Void, 18 marca 2003, 09:59

Jeszcze na dobre nie przebrzmiały echa po hucznej premierze drugiej części niezwykle popularnej gry jaką niewątpliwie była „Project I.G.I”, jeszcze nie wszyscy gracze zdążyli się w nią zaopatrzyć, a tu już zaczynają się pojawiać pierwsze poprawki i rozszerzenia...

I.G.I 2: Covert Strike - demo multiplayer

Fajek, 11 stycznia 2003, 15:37

W dniu wczorajszym pojawiło się długo oczekiwane demo I.G.I 2: Covert Strike do rozgrywki w trybie multiplayer (LAN oraz Internet). Można je pobrać z naszego działu Pliki.

I.G.I. 2: Covert Strike - MP Test 10 stycznia, SP Demo 16 stycznia

Solnica, 31 grudnia 2002, 11:07

10 stycznia rozpoczną się publiczne beta testy I.G.I. 2: Covert Strike w wersji multiplayer. Sześć dni później udostępnione zostanie również demo tej gry przeznaczone dla pojedynczego gracza.

W grupie raźniej!

eLKaeR, 14 grudnia 2002, 13:49

Prosto z siedziby firmy Codemasters nadeszły informacje, opisujące cechy charakterystyczne opcji multiplayer w zbliżającej się wielkimi krokami grze komputerowej o nazwie I.G.I. 2: Covert Strike.

I.G.I. 2: Covert Strike (Multiplayer test) na naszym FTP'ie

Fajek, 4 grudnia 2002, 12:30

Sporo z nas czeka na druga cześć znakomitego FPS’a Project I.G.I. Właśnie dziś pojawiło się demo multiplayer Covert Strike’a – sequela I.G.I.

I.G.I. 2: Covert Strike dopiero w przyszłym roku

Solnica, 18 października 2002, 00:07

Niestety będzie to kolejna wiadomość z serii „przepraszamy, nie zdążymy”. Z oficjalnych informacji opublikowanych przez jednego z przedstawicieli Codemasters wynika, iż premiera I.G.I. 2: Covert Strike przesunięta została z listopada tego roku na luty roku przyszłego.

IGI 2: Covert Strike - Chris Ryan z SAS konsultantem gry

Soulcatcher, 7 września 2002, 00:12

Firma Codemasters poinformowała o podpisaniu umowy z żołnierzem jednostek specjalnych SAS - (Special Air Service) Chrisem Ryan'em!

I.G.I 2 - wywiad

Fajek, 26 sierpnia 2002, 16:40

Redakcja witryny ActionTrip spotkała się z jednym członków ekipy pracującej nad grą Project IGI 2: Covert Strike, w celu przeprowadzenia wywiadu. Pan Henning Rokling, odpowiedział na szereg interesujących pytań związanych z omawianą aplikacją - poniżej znajdziecie jedno z nich, dotyczące fabuły gry.

I.G.I. 2: Covert Strike – kolejne szczegóły na temat trybu multiplayer

Solnica, 18 czerwca 2002, 10:46

Codemasters ujawnił kolejne szczegóły na temat trybu multiplayer zaimplementowanego w będącej obecnie w fazie produkcji i mającej trafić na półki sklepowe we wrześniu tego roku gry akcji/FPS – I.G.I. 2: Covert Strike.

I.G.I 2: Covert Strike - nowe screeny

Fajek, 15 czerwca 2002, 18:27

Znakomity shooter 3D I.G.I, który został uznany za jedną z najlepszych gier z gatunku FPP, wkrótce doczeka się następcy! Mowa naturalnie o drugiej części IGI 2: Covert Strike.

I.G.I. 2 opóźnione

Fajek, 14 maja 2002, 16:51

Firma Codemasters poinformowała, że faza beta-testów gry I.G.I. 2 została przesunięta na miesiące wrzesień. Oznacza to, że gry nie zobaczymy przed październikiem/listopadem.

Opóźnienia w Codemasters

Sznur, 5 kwietnia 2002, 12:34

Według najnowszego planu wydawniczego firmy Codemasters, premiery kilku oczekiwanych tytułów zostały przesunięte. Dotyczy to I.G.I. 2: Covert Strike, Pro Race Driver, Prisoner of War i Dragon Empires.

Zapowiedź: I.G.I. 2: Covert Strike

Fajek, 8 lutego 2002, 13:18

Około roku temu, Project I.G.I. święcił triumfy wśród posiadaczy komputerów klasy PC. Dynamiczna akcja, przyzwoita grafika, ciekawe pomysły i zastosowane efekty... gra ogólnie odniosła sukces (pomimo niewielkiej ilości sprzedanych egzemplarzy) i nie powinien dziwić fakt, iż twórcy zdecydowali się na sequel.

Oficjalna strona I.G.I.2: Covert Strike

Solnica, 13 listopada 2001, 06:02

Codemasters uruchomił oficjalną stronę poświęconą zapowiedzianemu nie tak dawno sequelowi Project I.G.I., ujawnił tym samym podtytuł tej gry - I.G.I.2: Covert Strike.