Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Apostołowie: Święte Ziemie

Disciples III: Odrodzenie debiutuje na polskim rynku

Adrian Werner, 25 czerwca 2010, 12:41

Od premiery w naszym kraju Buntu Elfów, czyli ostatniego rozszerzenia do Disciples II minęło już sześć lat. Teraz wreszcie nadszedł koniec oczekiwania na kolejną odsłonę tej sagi, gdyż część trzecia od dzisiaj dostępna jest w polskich sklepach.

Akella przejmie prawa do marki Disciples

Damian Rams, 5 września 2008, 08:51

Rosyjski wydawca gier poinformował w oficjalnym oświadczeniu prasowym o umowie zawartej z firmą Strategy First. Na jej mocy po premierze Disciples 3: Renaissance Akella przejmie wszystkie prawa do tej znanej w branży elektronicznej rozrywki marki.

Strategy First i Akella wspólnie wprowadzą Disciples III: Renaissance na rynek

Maciej Myrcha, 18 kwietnia 2006, 12:14

Gracze, których podłamała wiadomość o braku developera trzeciej odsłony całkiem przyzwoitej serii strategii, Disciples, mogą odetchnąć z ulgą i odstawić nerwosol. Tworzeniem gry zajęły się rosyjskie firmy .dat oraz Akella, a umowę o współpracy z tą drugą podpisali właśnie przedstawiciele Strategy First.

Disciples III zmienia developera

Daniel Kazek, 12 stycznia 2006, 11:07

Wiosną 2004 roku, informowaliśmy Was o planie wydawniczym koncernu Strategy First przewidującym m.in. powstanie trzeciej odsłony Disciples. Dzisiaj mamy w końcu kolejne wieści z fazy produkcyjnej tytułu, które - co tu dużo mówić - nie napawają jednak optymizmem.

Jagged Alliance i Disciples trafią do posiadaczy Nintendo DS

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2005, 09:18

Znane i lubiane serie gier o nazwie Jagged Alliance oraz Disciples przestały być domeną PeCetowców. Zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy koncernem Strategy First a studiem Pocket PC, w oba tytuły będą mogli pograć również posiadacze przenośnej konsoli Nintendo DS.

Jagged Alliance 3D, Disciples III i Jagged Alliance 3 znajdują się w procesie developingu!

Krzysztof Bartnik, 5 czerwca 2004, 13:58

Korporacja Strategy First postanowiła przypomnieć o sobie graczom i wspólnie z firmą Game Factory Interactive ogłosiła, iż do jej planu wydawniczego dołączyły trzy tytuły (uwaga, weźcie głęboki oddech): Jagged Alliance 3D (!), Disciples III (!!) oraz Jagged Alliance 3 (!!!). Fani poprzednich części rzeczonych serii gier strategicznych bez wątpienia mają olbrzymie powody do radości!

Złota Edycja - Apostołowie: Święte Ziemie.

Przemysław Bartula, 14 grudnia 2001, 09:40

Firma Lemon Interative poinformowała, że dziś w sprzedaży znajdzie się Złota Edycja gry „Apostołowie: Święte Ziemie”.

Nowe premiery z Lemon Interactive

Przemysław Bartula, 16 sierpnia 2001, 08:53

Nasz rodzimy dystrybutor, firma Lemon Interactive poinformowała, że już w przyszły czwartek, 23 sierpnia do sprzedaży trafią dwie długo oczekiwane gry: Apostołowie: Święte Ziemie oraz Necronomicon: Świt Ciemności.

Recenzja Disciples: Sacred Lands

Fajek, 14 sierpnia 2001, 09:33

Disciples: Sacred Lands jest grą osadzoną w świecie fantasty sposobem rozgrywki bardzo zbliżoną do serii Heroes of Might & Magic. Jej fabułą jest odwieczny konflikt pomiędzy czterema rasami zamieszkującymi stare Imperium. Od nas zależy, czy opowiemy się np. po stronie górskich klanów czy też wspomożemy hordy nieumarłych.

Nowy plan wydawniczy Lemon Interactive oraz sprostowanie

Mariusz Klamra, 31 lipca 2001, 20:55

Dziś otrzymaliśmy od firmy Lemon Interactive nowy plan wydawniczy, i muszę przyznać, że wygląda on obiecująco. Jednocześnie zostaliśmy poproszeni o zamieszczenie sprostowania pewnych informacji podanych przez nas w sobotę, a dotyczących właśnie Lemon Interactive.

CODA rozwija kontakty

Michał Bobrowski, 16 marca 2001, 11:54

CODA podpisała właśnie umowę z firmą Strategy First, na mocy której stała się wyłącznym dystrybutorem na Polskę gier wydawanych przez tą firmę. Co z tego wyniknie?

Złota edycja Disciples: Sacred Lands już w marcu

Przemysław Bartula, 9 lutego 2001, 15:39

Na marzec tego roku firma Strategy First planuje wydanie Disciples: Sacred Lands Gold Edition. Jest to specjalna edycja wydanej 1999 roku gry strategicznej poszerzająca jej standardowe możliwości o udoskonalone opcje rozgrywki wieloosobowej oraz 25 nowych scenariuszy i map.