Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Polanie II

Polanie 3 trafią do sklepów w już na początku przyszłego roku

Klecha, 12 października 2004, 08:08

Wreszcie ujawniono konkretne informacje o trzeciej edycji kultowej już produkcji. Grupa wydawnicza Zuxxez otworzyła stronę firmową gry KnightShift 2: Curse of Souls (u nas prawdopodobnie będzie znana jako Polanie 3) przygotowywaną przez polski zespół programistów ze studia Reality Pump.

Pierwsze wrażenia z gry Polanie 3

Kull, 8 września 2004, 12:07

Ponad tydzień temu (via news z 30 sierpnia 2004) w sieci ukazało się pięć screenów z gry KnightShift 2 (w Polsce znanej jako Polanie 3), które pozwoliły na wysunięcie wniosku o trwaniu zaawansowanych prac nad tym tytułem. Targi GC 2004 (impreza mająca miejsce w Niemczech) wyjaśniły całą sytuację - gra została oficjalnie zapowiedziana, a redaktorzy serwisu RPGdot.com opublikowali właśnie pierwsze odczucia i fakty dotyczące grywalnej wersji KnightShift 2 z którą mieli okazję się zapoznać.

Polanie 3 w produkcji

Kull, 30 sierpnia 2004, 10:10

O kolejnej odsłonie kultowych Polan mówiło się z dużą dozą wątpliwości, jednak dziś, po ujawnieniu pierwszych screenów możemy być prawie pewni, iż polski zespół programistów Reality Pump pracuje pełną parą nad owym projektem. Gra zapowiadana jako „KnightShift 2: Curse of Souls” (tak brzmi nazwa gry poza granicami naszego kraju) według nieoficjalnych źródeł powinna ukazać się w sprzedaży pod koniec 2004 roku.

Trzecia odsłona Polan zostanie zaprezentowana na niemieckich targach rozrywki

Krystian Smoszna, 27 lipca 2004, 09:59

Już 19 sierpnia u naszych zachodnich sąsiadów odbędzie się nowa edycja imprezy znanej jako German Games Convention, która przez trzy kolejne dni będzie znajdować się w centrum zainteresowania niemieckich graczy. Z pewnością nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie jedna wiadomość. Według firmy Deep Silver, na targach zostanie po raz pierwszy pokazana gra KnightShift 2, czyli kolejna odsłona gry, znanej w naszym kraju jako Polanie.

GOL ASY, czyli najlepsze gry roku 2003 - kategoria Polskie Produkcje

Solnica, 12 stycznia 2004, 11:36

Z roku na rok da się zauważyć coraz większą aktywność polskich producentów gier, którzy próbują zaistnieć na tym jakże ciekawym, ale też niejednokrotnie bardzo niewdzięcznym rynku. Nie inaczej było w ubiegłym roku, który zaobfitował w sporą ilość różnego rodzaju pozycji powstałych w naszych rodzimych studiach developerskich. Były to zarówno tytuły gorsze jak i lepsze. O tych pierwszych na moment zapomnijmy i skupmy się w tej chwili na tych ciekawszych, które postanowiliśmy nominować w naszym plebiscycie w kategorii „Polskie Produkcje”.

Recenzja: Polanie II

Fajek, 3 października 2003, 11:25

Polanie II, to jedna z najbardziej ambitnych polskich produkcji, tworzona od wielu lat przez krakowskie studio Reality Pump. Niedawno gra trafiła na sklepowe półki, wiec możemy Wam przekazać nasze wrażenia.

„Polanie 2” już w sklepach

Kull, 15 września 2003, 11:49

Dzisiejszy „mlekiem płynący” dzień to data premiery drugiej części, pierwszego polskiego RTSa w historii gier komputerowych. Prace nad grą o jakże swojskim tytule „Polanie 2” trwały już od początku 2001 roku i wiele litrów mleka przelało się zanim miłośnikom Mirka dane zostało przeczytać te słowa. Dystrybucja gry w Polsce powierzona zostało firmie TopWare, która ustaliła cenę produktu na bardzo przyjazną, dwucyfrową liczbę - 79 zł. Gra dostępna jest już zarówno w sprzedaży wysyłkowej jak i w sklepach na terenia całego kraju. Zagranicą grę należy szukać pod nazwą KnightShift.

Gracze wszystkich krajów łączcie się, gdyż Polanie II potrzebują pomocy!

eLKaeR, 11 lipca 2003, 12:05

Za kilka tygodni powinna zadebiutować w sklepach gra strategiczna pt. KnightShift, znana nad Wisłą pod nazwą Polanie II. Jednakże prace developerskie ciągle trwają, a połączone sztaby firm Zuxxez Entertainment i Reality Pump poszukują dużej liczby przedpremierowych testerów.

Polanie II - czyżby Polacy pokazali na co ich naprawdę stać?

Shuck, 1 lipca 2003, 10:17

Produkcja drugiej części „Polan” przeciąga się w nieskończoność. Gracze, którzy rok temu z przerażeniem w oczach czytali o jej niebotycznych wymaganiach sprzętowych, dziś już odpowiedni sprzęt mają na biurkach lub kończą zbierać na niego pieniądze. A jest po temu naprawdę dobry powód. Być może nie tylko dla nas, Polaków, równie dobry jak „Doom III”. „Polanie II” prezentują się tak oszałamiająco, że po pierwsze już na oko widać, na co spożytkowana zostaje moc maszyny, a po drugie należy przemyśleć stwierdzenie, czy prawdą jest, że najlepsze gry robią... Rosjanie. :-)

Polanie II jeszcze nie teraz

ComCo, 8 marca 2003, 13:35

Firma Zuxxez Entertainment donosi, ze jej najnowszy RTS o nazwie KnightShift (lub po naszemu: Polanie II) nie pojawi się na sklepowych półkach w najbliższym czasie. Autorzy potrzebują jeszcze trochę czasu na poprawienie stabilności programu, a także na zoptymalizowanie jego kodu czy wprowadzenie kolejnych elementów role-playing do rozgrywki. Obecnie, data premiery gry została przesunięta na drugi kwartał tego roku, ze wskazaniem na maj.

Polanie II w fazie beta

Łosiu, 12 listopada 2002, 10:09

Zespół Reality Pump znany wszystkim z wyśmienitej serii Earth poinformował, iż produkcja długo oczekiwanej gry strategicznej Polanie II (znanej na zachodzie pod nazwą KnightShift) osiągnęła status Beta-1, co oznacza, iż gra zostanie ukończona prawdopodobnie pod koniec pierwszego kwartału 2003 roku. Dla uczczenia tego faktu zespół Reality Pump przedstawił kolejne pięć screenów z gry, w chwili obecnej znajdują się jednie na zachodniej stronie gry – oglądnijcie i oceńcie.

Oficjalna strona Polan II i ich przerażające wymagania sprzętowe

Łosiu, 6 marca 2002, 08:53

Zuxxez Entertainment, zachodni wydawca znanej polskiej firmy developerskiej - Reality Pump - uruchomił oficjalną, angielskojęzyczną stronę internetową nadchodzącej gry strategicznej Polanie II, znanej też pod nazwą KnightShift.

Nowe gry z Topware'u

Łosiu, 7 czerwca 2001, 16:51

Jeden z polskich czołowych dystrybutorów Firma Topware oficjalnie powiadomiła o rozszerzeniu swojego planu wydawniczego o kilka nowych, ciekawych tytułów.

Opublikowaliśmy wywiad z polskimi autorami gier - TopWare

Solnica, 14 maja 2001, 13:33

Kontynuując serię wywiadów z polskimi twórcami gier nasz kolega Shuck przeprowadził rozmowę z Mirosławem Dymkiem z krakowskiego oddziału TopWare, której tematem była oczywiście najnowsza produkcja tego zespołu, czyli Polanie II.