Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Etherlords: Władcy Eteru

Nival Interactive wykupione

ComCo, 7 kwietnia 2005, 11:15

Korporacja Ener1 Group poinformowała o przejęciu studia developerskiego Nival Interactive, którego pracownicy odpowiedzialni są za stworzenie m.in. takich produkcji/całych serii jak Blitzkrieg, Silent Storm, czy Etherlords. Ostatnio, owemu zespołowi Ubisoft powierzył nawet przygotowanie piątej odsłony kultowej serii Heroes of Might and Magic.

Etherlords w gazetce

Fajek, 8 sierpnia 2002, 10:07

Od wczoraj Lemon Interactive rozpoczął sprzedaż kolejnego numeru gazetki Nowa Super Gra, która zawiera hit z początku bieżącego roku - grę Etherlords. Cena jest bardzo atrakcyjna i przystępna gdyż wynosi tylko 29,90 PLN.

Etherlords II w produkcji

Łosiu, 7 czerwca 2002, 10:21

W ubiegłym roku rosyjska firma Nival Interactive wydała interesującą strategię turową z elementami cRPG – Etherlords, bazującą na takiej sławnej grze jak Heroes of Might & Magic. Reakcje i opinie graczy o tym tytule były bardzo różne, nie mniej jednak Etherlords okazał się na tyle solidną produkcją, że firma Nival postanowiła stworzyć jej drugą część. Nosi ona tytuł Etherlords II i zostanie wydana na początku 2003 roku.

Kilka plików na koniec tygodnia

Solnica, 6 kwietnia 2002, 00:08

Trzy świeżutkie dema, tyle samo filmów z gier oraz dwa nowe uaktualnienia – to wszystko znajdziecie dzisiaj w naszym dziale Pliki.

Recenzja Etherlords

Solnica, 16 stycznia 2002, 13:48

Etherlords to gra będąca swoistego rodzaju połączeniem Magic the Gathering oraz Heroes of Might and Magic. Czy jej twórcom udało się wybrać i połączyć razem to co w obu tych tytułach najlepsze? Po odpowiedź na no pytanie zapraszam jak zwykle do nowej recenzji, którą zamieściliśmy właśnie na naszych stronach.

Etherlords: Władcy Eteru w sprzedaży!

Fajek, 14 stycznia 2002, 13:50

Jak poinformowała nas firma Lemon-Interactive, znakomita gra „Etherlords: Władcy Eteru” trafiła właśnie do sprzedaży. Gra jest w pełni spolszczona a jej cena została ustalona na 99,99 PLN.

Etherlords PL - pliki

Fajek, 18 grudnia 2001, 20:09

Rosyjska firma Nival jest twórcą gry Etherlords, gry, która ma szansę zrewolucjonizować gatunek, który reprezentuje. W Polsce Etherlords ukaże się być może jeszcze w tym roku za sprawą Lemon-Interactive.

Turniej Etherlords

Łosiu, 17 grudnia 2001, 08:55

Od kilku dni trwają zapisy do pierwszego oficjalnego turnieju Etherlords, organizowanego przez wydawcę (Fishtank Interactive) i producenta gry (Nival Interactive).

Nowości z Fishtank Interactive (16/11/01)

Łosiu, 16 listopada 2001, 09:08

Dwie interesujące gry wydawane przez firmę Fishtank Interactive trafiły dziś do zachodnich sklepów. Pierwsza gra to AquaNox - symulator futurystycznych łodzi podwodnych, druga to strategia turowa – Etherlords.

Etherlords i Star Trek: Armada II "Gold"

Łosiu, 8 listopada 2001, 09:16

W dniu dzisiejszym dwie gry strategiczne, Star Trek: Armada II z firmy Activision oraz Etherlords z firmy Fishtank Interactive weszły w ostatnią, złotą fazę produkcji i obie powinny trzynastego listopada znaleźć się w zachodnich sklepach.

Idą, idą święta...

Mariusz Klamra, 28 października 2001, 08:43

Wielkimi krokami nadciąga najlepszy w roku okres dla graczy – listopad i grudzień to tradycyjnie miesiące, w których ukazuje się najwięcej długo oczekiwanych gier. Oto krótkie podsumowanie dziesięciu naszym zdaniem najciekawszych premier najbliższych 2 tygodni:

Etherlords - Demo

Solnica, 16 października 2001, 13:23

Mamy dzisiaj dla was małą (a może dużą :-) niespodziankę. Dzięki uprzejmości firmy Lemon Interactive w znajdującym się na naszych stronach dziale Pliki znajdziecie demo gry Etherlords.

Nowości z Fishtank Interactive (01/10/01)

Łosiu, 1 października 2001, 09:11

Firma Fishtank Interactive zaktualizowała swój plan wydawniczy, przyspieszając tym samym wydanie kilku ciekawych tytułów. Teraz S.W.I.N.E. oczekiwany jest pod koniec października, Etherlords dokładnie 8 listopada, a AquaNox 11 października.

Zapowiedź Etherlords

Solnica, 28 września 2001, 13:11

Etherlords to interesująca gra powstała z umiejętnego połączenia elementów strategii oraz cRPG. Przenosimy się w niej do fantastycznego świata Ether, gdzie cztery odmienne rasy stają do wielkiej walki przeciwko sobie.

Druga faza beta-testów Etherlords

Łosiu, 20 września 2001, 13:22

Firma Fishtank Interactive poinformowała o rozpoczęciu drugiej fazy beta-testów swej nadchodzącej gry, tworzonej przez zespół Nival Interactive – Etherlords.

Beta testy Etherlords

Solnica, 7 sierpnia 2001, 09:10

Fishtank Interactive rozpoczął otwarte beta testy swojej nowej strategii turowej wykorzystującej grafikę 3D czyli Etherlords.

Nowy plan wydawniczy Lemon Interactive oraz sprostowanie

Mariusz Klamra, 31 lipca 2001, 20:55

Dziś otrzymaliśmy od firmy Lemon Interactive nowy plan wydawniczy, i muszę przyznać, że wygląda on obiecująco. Jednocześnie zostaliśmy poproszeni o zamieszczenie sprostowania pewnych informacji podanych przez nas w sobotę, a dotyczących właśnie Lemon Interactive.

Beta tesy Etherlords w lipcu

Łosiu, 22 czerwca 2001, 14:54

Rosyjski producent Nival Interactive pracujący obecnie nad strategią Etherlords ogłosił, że poszukuje graczy chętnych do wzięcia udziału w jej oficjalnych beta testach.

Premiera Etherlords przesunieta na grudzień

Sznur, 11 maja 2001, 16:59

Niemiecki wydawca Fishtank Interactive poinformowal o przesunieciu terminu wydania strategii czasu rzeczywistego Etherlords, nad którą pracuje rosyjski zespól Nival Interactive, na grudzień 2001.

Oficjalna strona EtherLords

Solnica, 6 maja 2001, 13:40

Uruchomiona została oficjalna strona planowanej do wydania pod koniec tego roku a tworzonej przez rosyjski zespół Nival Interactive gry będącej hybrydą strategii turowej i cRPG – EtherLords.