Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Indika

Maj przywrócił mi wiarę w branżę gier. W odstępie tygodnia wyszły trzy tytuły, które dały popis kreatywności

Krzysztof Mysiak, 29 maja 2024, 13:59

Też macie wrażenie, że gry stają się coraz bardziej wtórne, zachowawcze i nudne? W takim razie poznajcie trzy mniejsze premiery z początku maja, które pomogą Wam, tak jak mnie, odzyskać wiarę w tę branżę. Oto Cryptmaster, Heading Out i Indika.

Premiera gry Indika. Surrealistyczna przygoda w alternatywnej Rosji zbiera wysokie oceny

Kamil Kleszyk, 2 maja 2024, 16:05

Dziś premierę ma Indika. Przygodówka przedstawiająca alternatywną wizję XIX-wiecznej Rosji powstała przy współpracy rosyjskiego zespołu Odd Meter i polskiego 11 bit studios.

W maju robi się tak tłoczno od ciekawych premier, że Indika uciekła prawie w kwiecień. Fura nowości w Encyklopedii Gier

Krzysztof Mysiak, 20 kwietnia 2024, 18:11

Zapowiedź KCD2 skradła „show”, ale to nie jedyne ciekawe wydarzenie w branży w tym tygodniu. W przeglądzie nowości w Encyklopedii Gier nr 16/2024 czeka na Was 18 świeżo dodanych tytułów i aż 37 zmian dat premier (np. Indiki).

Domniemane Europa Universalis V, skradanka z „ryjcopraniem” i inne nowe gry w naszej Encyklopedii. Indika z datą premiery

Krzysztof Mysiak, 23 marca 2024, 17:14

Future Games Show rozruszał skostniałą nieco branżę, czego efektem jest 19 świeżych tytułów i aż 41 zmian dat premier w przeglądzie nowości w Encyklopedii Gier nr 12/2024. Czeka na Was m.in. zawężony termin debiutu The Alters od 11 bit.

Indika zapowiada się tak dziwnie, że mogła powstać tylko w Europie Wschodniej

Hubert Sosnowski, 19 lutego 2024, 16:15

Jest pewien rodzaj dziwności, który wychodzi dobrze tylko twórcom z Europy Wschodniej. Na taki odjazd porwali się deweloperzy Indiki. Gra zapowiada się na jeden z bardziej szalonych przygodowych symulatorów chodzenia, w jakie graliście.

Demo i nowy gameplay trailer gry Indika, w której z ust zakonnicy wyskakuje mały kucharz

Kamil Kleszyk, 5 lutego 2024, 19:57

Demo gry Indika uświetnia rozpoczęty dziś Steam Next Fest. Przy okazji deweloperzy udostępnili nowy gameplay trailer prezentujący tę specyficzną produkcję.

11 bit wyda grę Indika; to odważne, artystyczne spojrzenie na mentalność Rosjan

Marcin Przała, 18 października 2023, 20:09

Polskie 11 bit studios połączyło siły z rosyjskim studiem Odd Meter, aby wydać przygodową grę Indika, która w artystyczny sposób opowie o kulturowych problemach Rosjan, zakorzenionych w religijności ich społeczeństwa.