Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat WALL-E

Studio odpowiedzialne za Rise of Nations na sprzedaż

Maciej Śliwiński, 18 marca 2009, 10:21

Problemów THQ ciąg dalszy. Firma ogłosiła wczoraj, że związane z nią studio Big Huge Games, odpowiedzialne między innymi za przygotowanie świetnej serii gier RTS – Rise of Nations, zostanie wystawione pod młotek.

Restrukturyzacja THQ. Red Faction: Guerrilla i Darksiders dopiero za rok

Jiker, 6 listopada 2008, 10:45

Koncern THQ przedstawił wczoraj szczegóły raportu finansowego za drugi kwartał roku fiskalnego 2009, zakończony 30 września. W związku z niezadowalającymi wynikami podjął decyzję o zredukowaniu oczekiwań co do rezultatów za cały rok fiskalny 2009. Firma zdecydowała się również na przedstawienie najważniejszy punktów planu biznesowego, który ma umożliwić jej wyjście z trudnej sytuacji finansowej.

Premiery gier w Polsce (21-27 lipca)

Vercetti, 28 lipca 2008, 09:20

Liczba gier, które w ubiegłym tygodniu zadebiutowały na polskim rynku, dobitnie świadczy o tym, że wciąż mamy do czynienia z klasycznym przykładem sezonu ogórkowego. Zamiast narzekać, powinniśmy się jednak cieszyć, bo choć w ciągu minionych siedmiu dni do rodzimych sklepów trafiło zaledwie sześć premierowych tytułów, ich liczba jest i tak dwukrotnie większa niż tydzień wcześniej.

Premiery gier w Polsce (14-20 lipca)

Vercetti, 21 lipca 2008, 09:30

W ubiegłym tygodniu półki polskich sklepów nie ugięły się pod ciężarem premierowych gier. Całe szczęście, że moment, w którym nowości dało się policzyć na palcach jednej ręki, przypadł akurat na targi E3. Inaczej bylibyśmy świadkami totalnej posuchy, tym bardziej, że również plany wydawnicze rodzimych dystrybutorów nie wzbogaciły się ostatnio o żaden głośny tytuł.

Wirtualny WALL-E od wczoraj w sprzedaży

vampire, 25 czerwca 2008, 12:50

Wczoraj swoją światową premierę miała przygotowana przez Heavy Iron Studios, zręcznościówka bazująca na licencji filmu animowanego Pixara - WALL-E. Na srebrnym ekranie zadebiutuje on w Stanach Zjednoczonych 27 czerwca. Jak to zwykle w takich wypadkach bywa, gra została wydana na wszystkich liczących się platformach sprzętowych, a także na telefonach komórkowych.

THQ przedstawia swój plan wydawniczy na bieżący rok fiskalny

Przemysław Zamęcki, 4 kwietnia 2008, 08:32

Koncern THQ ujawnił wczoraj plany wydawnicze dotyczące najważniejszych gier, które na sklepowych półkach powinny ukazać się jeszcze przed końcem obecnego roku fiskalnego, a więc najpóźniej 31 marca 2009 roku.

Pierwsze screeny z WALL-E

ult, 15 stycznia 2008, 07:41

O nowopowstającej grze, opartej na najnowszym filmie animowanym studia Disney Pixar pisaliśmy dwa tygodnie temu. Producent, firma THQ, opublikował dwa pierwsze obrazki pochodzące z WALL-E w wersji na konsolę Xbox 360.

THQ wyprodukuje grę opartą o najnowsze dzieło studia Pixar

Jiker, 3 stycznia 2008, 17:32

Słynne studio Pixar pracuje aktualnie w pocie czoła nad kolejną animowaną superprodukcją. Wyznaczy ona zapewne nowe standardy w dziedzinie tworzenia tego typu dzieł. Nie dziwi więc, że chęć zakupienia licencji na film WALL-E zdążyła już wyrazić pierwsza z firm działających na rynku elektronicznej rozrywki. Wirtualną adaptację przygód tytułowego robota przygotuje doświadczone THQ.