Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Lord of the Rings: The White Council

Electronic Arts potwierdza plotki o wstrzymaniu prac nad grą The White Council

Krystian Smoszna, 2 lutego 2007, 09:55

Długo musieliśmy czekać na oficjalne stanowisko koncernu Electronic Arts w sprawie anulowania projektu The Lord of the Rings: The White Council. Po kilku tygodniach ciszy, przedstawiciele giganta branży elektronicznej rozrywki przyznali wreszcie, że prace nad grą zostały wstrzymane.

Nowe wieści w sprawie anulowania prac nad grą The Lord of the Rings: The White Council

Krystian Smoszna, 8 stycznia 2007, 09:49

Electronic Arts nie zamierza komentować plotek mówiących o zawieszeniu prac nad grą The Lord of the Rings: The White Council, ale nie oznacza to, że przedstawiciele tej firmy nie chcą mówić na ten temat. Jeden z pragnących zachować anonimowość pracowników koncernu potwierdził rewelacje, opublikowane po raz pierwszy przez serwis 1Up.

Koniec marzeń o The Lord of the Rings: The White Council?

Krystian Smoszna, 5 stycznia 2007, 08:46

Czy prace nad grą The Lord of the Rings: The White Council zostały zawieszone? Takie rewelacje przyniósł nam wczoraj serwis 1Up, który powołuje się na wieści uzyskane od tajemniczego informatora. Koncern Electronic Arts nie zamierza komentować sprawy.

Peter Jackson nie wyreżyseruje filmu The Hobbit

Piotr Doroń, 22 listopada 2006, 15:52

Peter Jackson nie będzie reżyserem filmu The Hobbit, opartego na słynnej książce Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Powodem rozstania twórcy trzech odsłon Władcy Pierścieni z wytwórniami New Line Cinema oraz MGM (jednocześnie dystrybutorem filmu) były różnice w kwestii wysokości wynagrodzenia za tę trylogię.