Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Undecember

Free-to-play to przyszłość hack'n'slashy

Patryk Manelski, 26 października 2022, 16:30

Coraz więcej gier hack’n’slash udostępnianych jest za darmo. Czy to przyszłość gatunku? Wiele na to wskazuje i to wbrew pozorom nie jest zła wiadomość. Zwłaszcza, że dzięki temu dostajemy kolejne ciekawe tytuły, takie jak Undecember.

Ten darmowy klon Diablo mnie wciągnął, ale mikrotransakcje ma z piekła rodem

Rafał Sankowski, 13 października 2022, 15:35

Sięgając po Undecember, postanowiłem wyzbyć się wszelkich nadziei i uprzedzeń. Nieczęsto gra otrzymuje ode mnie czystą kartę. Miałem ochotę na hack’n’slasha! Każda godzina utwierdzała mnie jednak w przekonaniu, że ta karta jest tylko kalką.

Diablo Immortal ma konkurencję, darmowe Undecember i Torchlight Infinite już dostępne

Damian Miśta, 12 października 2022, 12:06

Zadebiutowały dwie gry konkurujące z Diablo Immortal. Obie produkcje działają w modelu free-to-play i oferują zabawę z osobami bawiącymi się na różnych platformach. Aktualnie obie gry przeżywają rozmaite problemy.

Anticheat w demie popularnej gry budzi obawy, ludzie nie mogą go łatwo odinstalować

Michał Ciężadlik, 10 października 2022, 13:54

Dostępne na Steamie demo gry Undecember wzbudziło niepokój wśród graczy. Niektórzy z nich twierdzili, że wśród plików gry znajduje się podejrzane oprogramowanie. Program okazał się być systemem anticheat, który niełatwo usunąć z komputera.

Nowości na Steam. W tym tygodniu darmowe Undecember i kilka gier akcji

Adrian Werner, 10 października 2022, 09:35

Ten tydzień na Steamie będzie gorący. Do sprzedaży trafi masa obiecujących gier, w tym Scorn, Dragon Ball: The Breakers, Torchlight: Infinite, Triangle Strategy, Cultic, Undecember, LEGO Bricktales, The Last Oricru, Lost Eidolons, PGA Tour 2K23 czy The Case of the Golden Idol.

Polskie Manor Lords i RPG akcji Undecember królują na Festiwalu Steam

Agnieszka Adamus, 5 października 2022, 17:20

Undecember i Manor Lords okazały się niekwestionowanymi hitami Festiwalu Steam Next. Oba dema znalazły się na liście 100 gier z największą liczbą jednoczesnych użytkowników.

Darmowe Undecember też zawalczy z Diablo Immortal; zobacz efektowny trailer

Kamil Kleszyk, 1 października 2022, 09:27

Darmowa gra hack'n'slash Undecember przechodzi właśnie ostatnie szlify przed swoją globalną premierą. Z tej okazji twórcy wypuścili do sieci efektowny zwiastun, zapowiadający godnego rywala Diablo Immortal.