Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat NASCAR Thunder 2005

NASCAR powraca na pecety

Jiker, 19 maja 2009, 10:40

Organizacja NASCAR i firma iRacing.com Motorsport Simulations poinformowały o połączeniu sił w celu stworzenia niezwykle realistycznej symulacji zawodów NASCAR. Produkcja będzie docelowo tytułem sieciowym, wspartym pełną licencją dostarczoną przez organizatorów jednego z najpopularniejszych sportów motorowych w Stanach Zjednoczonych. Do jej premiery dojdzie już na początku 2010 roku.

Electronic Arts w sądzie, po raz kolejny

Elrond, 13 października 2005, 10:04

Co powoduje, iż w środku nocy zarząd Electronic Arts budzi się z krzykiem przerażenia i zlany potem? Koszmar o kolejnym postępowaniu sądowym w sprawie niezapłaconych nadgodzin oczywiście. Tydzień temu EA podpisała ugodę z byłymi oraz obecnymi pracownikami, którzy za swoją dodatkową pracę domagali się odszkodowania i wydawać by się mogło, iż wszystko zostało wyjaśnione.

Zadbaj o cały wyścigowy zespół, czyli nadchodzi NASCAR: Chase for the Cup 2006

ComCo, 14 kwietnia 2005, 12:34

Rokrocznie koncern Electronic Arts wydaje nowe wersje swoich „sportowych” serii. Rozchodzą się w oka mgnieniu, jednak gracze coraz częściej narzekają na wprowadzanie w nich wyłącznie kosmetycznych poprawek. W przypadku wyścigowego cyklu NASCAR i nadchodzącej odsłony z liczbą 2006 w tytule te narzekania najpewniej jednak ucichną - producent szykuje szereg ciekawych nowości, w tym najważniejszą: koncentracje uwagi gracza na całym rywalizującym zespole, a nie wyłącznie indywidualnej karierze.

NASCAR SimRacing już w sklepach

Kull, 16 lutego 2005, 08:42

Electronic Arts poinformował, iż do sprzedaży trafił właśnie najnowszy symulator wyścigów NASCAR, sygnowany logiem grupy developerskiej EA Tiburon. Gra otrzymała oznaczenie „E” (for Everyone – dla wszystkich) w rankingu ESRB i kosztuje $39.99 (120 PLN). Za sprawą polskiego oddziału firmy wydawniczej EA, „SimRacing” pojawi się w nadwiślańskich sklepach prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości.

NASCAR: SimRacing już za dwa tygodnie

Krystian Smoszna, 1 lutego 2005, 08:47

Niewiele czasu dzieli nas od premiery nowych wyścigów samochodowych, zatytułowanych NASCAR: SimRacing. Jak poinformował wczoraj ich wydawca - koncern Electronic Arts – gra trafi na amerykańskie półki sklepowe już za dwa tygodnie, 15 lutego 2005 roku.

Demo NASCAR SimRacing w przyszłym tygodniu

Krystian Smoszna, 10 stycznia 2005, 10:44

Serwis Blackhole Motorsports, poświęcony w całości wyścigom samochodowym rozgrywanym za pomocą komputera i konsol do gier poinformował na łamach swojej strony, że już w przyszłym tygodniu koncern Electronic Arts opublikuje grywalne demo swojej najnowszej produkcji o nazwie NASCAR SimRacing.