Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Lemmings (1991)

Sony zamyka amerykańskie serwery gier PS2 i PSP

Przemysław Zamęcki, 5 kwietnia 2008, 15:55

Sony Computer Entertainment America informuje, że do dnia 30 czerwca bieżącego roku nastąpi zamknięcie kilkunastu serwerów obsługujących gry z PlayStation 2 i PlayStation Portable.

Lemingi na dwóch ekranach

eLKaeR, 27 grudnia 2006, 15:55

Nowymi edycjami klasycznej gry Lemmings bawią się ostatnimi czasy posiadacze PlayStation 2, PlayStation 3 i PlayStation Portable. Każdy remake, wykonany na potrzeby tych platform, ma charakter oficjalny, natomiast pod amatorskim szyldem LemProject powstały przygody słynnych lemingów, dedykowane mobilnej konsoli Nintendo DS. Jest to produkt typu open source, bazujący na amigowej wersji Lemmings.

Lemingi przez Internet na platformę PS3, a za nimi flOw, Go! Sudoku etc.

eLKaeR, 18 października 2006, 07:07

Na rynku znajdują się już dwie nowe odsłony pamiętnej serii Lemmings – najpierw wczesną wiosną bieżącego roku zadebiutowała gra w wersji dla PlayStation Portable, a w ubiegły piątek sympatyczne lemingi zawitały na platformę PlayStation 2. Sony Computer Entertainment na tym jednak nie poprzestaje i szykuje kolejną część cyklu z myślą o PlayStation 3.

Lemmings również na konsolę PlayStation 2

Krystian Smoszna, 12 maja 2006, 15:49

Europejski oddział firmy Sony Computer Entertainment, zachęcony dużym sukcesem opublikowanej w marcu bieżącego roku gry Lemmings, przygotowuje konwersję tego programu z myślą o użytkownikach konsoli PlayStation 2. Produkt trafi na rynek już w październiku.

Słynna seria Lemmings żyje!

eLKaeR, 19 maja 2005, 11:11

Pewne drobne gryzonie z rodziny nornikowatych robiły w pierwszej połowie ubiegłej dekady przysłowiową furorę w środowisku graczy – głównie posiadaczy szesnastobitowych komputerów Commodore Amiga i klasycznych PeCetów. Rzecz jasna mowa o sympatycznych bohaterach pamiętnej serii Lemmings spod znaku Psygnosis. Ten słynny cykl wbrew pozorom nie umarł, gdyż właśnie powstaje w jego ramach nowy produkt.