Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Generation Zero

Generation Zero – data premiery, cena, edycja kolekcjonerska

Vergil, 24 stycznia 2019, 15:55

Studio Avalanche ujawniło datę premiery gry Generation Zero, czyli kooperacyjnej strzelanki osadzonej w Szwecji lat 80. opanowanej przez roboty. Tytuł zadebiutuje w marcu i doczeka się niezbyt drogiej edycji kolekcjonerskiej.

Godzina gameplayu z Generation Zero od studia Avalanche

Aquma, 5 grudnia 2018, 12:40

Deweloperzy z Avalanche Studios udostępnili godzinny gameplay ze swojej kolejnej produkcji – kooperacyjnego FPS-a Generation Zero, w którym pozwiedzamy Szwecję z lat 80. i powalczymy z zabójczymi maszynami.

Generation Zero - zwiastun z rozgrywką z projektu autorów serii Just Cause

Adrian Werner, 17 sierpnia 2018, 14:10

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z gry Generation Zero, czyli pierwszoosobowej strzelanki z otwartym światem, nad którą pracuje studio Avalanche. Filmik daje pierwszą prawdziwą okazję, aby zobaczyć, jak będzie prezentowała się rozgrywka w tym tytule.

Studio Avalanche pracuje nad sześcioma projektami

Adrian Werner, 27 czerwca 2018, 09:41

Szef studia Avalanche zdradził, że poza RAGE 2, Just Cause 4 i Generation Zero, jego zespół pracuje również nad kilkoma niezapowiedzianymi jeszcze projektami.

Poznajcie Generation Zero - kooperacyjną strzelankę od twórców Just Cause

Vergil, 7 czerwca 2018, 17:10

Zespół Avalanche Studios zapowiedział Generation Zero, czyli multiplayerową grę akcji, w której maksymalnie czwórka graczy stawi opór maszynom próbującym przejąć kontrolę nad Szwecją. Całość prezentuje się niczym połączenie Stranger Things i Horizon Zero Dawn.