Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Infernal

Polska strzelanina Infernal trafi na Xboksa 360

Jiker, 16 kwietnia 2009, 14:10

Agent Ryan Lennox powraca. Bohater polskiej gry akcji Infernal już niedługo, bo w bieżącym kwartale 2009 roku, zadebiutuje na konsoli Xbox 360. Data dotyczy zapewne amerykańskiego debiutu pozycji

Eidos Everything Pack okazją na uzupełnienie kolekcji gier w usłudze Steam

Przemysław Zamęcki, 25 maja 2008, 12:46

Eidos zafundował użytkownikom systemu Steam znakomitą okazję, aby uzupełnić kolekcję gier oferowanych przez tego wydawcę. Za jedyne sto dolarów ($99.99) możemy stać się właścicielami dwudziestu gier, których koszt, w przypadku gdybyśmy zdecydowali się je kupować oddzielnie wyniósłby aż 389.80 dolarów. Poniżej znajdziecie listę tytułów oferowanych w zestawie Eidos Everything Pack.

Świąteczny zestaw gier firmy Eidos Interactive w Steamie

Krystian Smoszna, 24 grudnia 2007, 11:34

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, firma Eidos Interactive przygotowała miłą niespodziankę dla użytkowników systemu elektronicznej dystrybucji Steam. Jest nią zestaw sześciu gier wydanych przez wspomniany wyżej koncern, który można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

Infernal rozpoczyna podbój amerykańskiego rynku

Krystian Smoszna, 10 maja 2007, 10:11

Produkt warszawskiej firmy Metropolis Software o nazwie Infernal rozpoczyna podbój amerykańskiego rynku. Przygody Ryana Lennoksa zostały wysłane już do sklepów w Stanach Zjednoczonych, o czym wczoraj poinformował koncern Eidos Interactive, Inc.

Kolejowa aktualizacja w systemie elektronicznej dystrybucji Steam

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 07:16

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że oferta systemu elektronicznej dystrybucji Steam została poszerzona o grę X-COM: Terror from the Deep. Jak się okazało, to nie jedyny produkt, którego sprzedaż rozpoczęła w ubiegły piątek firma Valve Corporation.

Infernal i Ancient Wars: Sparta pomagają firmie Playlogic wyjść na swoje

Sargeras, 26 kwietnia 2007, 11:45

Playlogic Entertainment Inc., niezależny wydawca gier na różne platformy, podał swoje wyniki finansowe za pierwszy kwartał bieżącego roku.

Polska premiera gry Infernal 20 kwietnia

Krystian Smoszna, 1 marca 2007, 18:01

Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące polskiej premiery gry Infernal. Z informacji ujawnionych na łamach oficjalnej strony firmy Cenega wynika, że produkt warszawskiego studia Metropolis Software trafi do sprzedaży 20 kwietnia bieżącego roku.

Poradnik: Infernal

Redakcja GRYOnline.pl, 23 lutego 2007, 18:40

Oto nieoficjalny poradnik do gry Infernal – strzelaniny osadzonej w perspektywie trzeciej osoby, za powstanie której odpowiada warszawskie studio Metropolis Software. Niniejszy tekst zawiera szczegółowe rozwiązanie, wzbogacone sporą liczbą ilustracji, a także opis unikatowych umiejętności głównego bohatera zmagań i używanych przez niego gadżetów.

Polski Infernal jest już sprzedawany za granicą i recenzowany przez tamtejsze media

eLKaeR, 23 lutego 2007, 12:23

Polska premiera gry akcji pt. Infernal, zaprojektowanej przez warszawską firmę Metropolis Software, dopiero nastąpi – pozycję tę w swoim planie wydawniczym uwzględnia Cenega Poland. Tymczasem niniejszy produkt trafił już dziś do zachodnich sklepów i doczekał się pierwszych recenzji w wykonaniu rozmaitych zagranicznych mediów elektroniczno-rozrywkowych.

Znamy datę premiery gry Infernal

Krystian Smoszna, 8 lutego 2007, 08:14

Niewiele ponad dwa tygodnie dzielą nas od debiutu gry Infernal na europejskim rynku. Takie oto wieści dotarły do nas za pośrednictwem Gameguru Mania, który poprosił firmę Playlogic o sprecyzowanie daty premiery.

Infernal w lutym, demo w drodze?

Krystian Smoszna, 26 stycznia 2007, 08:16

Firma Playlogic nie kwapi się do ogłoszenia dokładnej daty premiery gry Infernal, ograniczając się jedynie do stwierdzenia, że produkt warszawskiego studia Metropolis Software zadebiutuje w pierwszym kwartale bieżącego roku. Mimo to możemy podejrzewać, że ta bardzo obiecująca strzelanina pojawi się w sklepach pod koniec przyszłego miesiąca.

Infernal w pierwszym kwartale 2007

Vercetti, 27 listopada 2006, 17:06

Trzecioosobowa gra akcji pt. Infernal to z pewnością jeden z ciekawszych projektów, nad jakimi pracują obecnie polscy programiści. Dzieło znane wcześniej jako Diabolique: License to Sin miało trafić na rynek najpóźniej w okolicach Gwiazdki. Niestety, produkt ukaże się z opóźnieniem, o czym poinformował na swojej stronie wydawca gry, koncern Playlogic.

Rzecz o tym, jak główny bohater nowej polskiej gry akcji przeszedł metamorfozę

eLKaeR, 26 kwietnia 2006, 14:23

Gdy pod koniec ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was o przechrzczeniu nowej gry polskiej firmy Metropolis Software z Diabolique: License to Sin na Infernal, powiadomiliśmy również o wprowadzeniu przez developerów pewnych zmian w konstrukcji zabawy. Dziś, wraz z wypłynięciem na internetowe fale świeżych screenshotów, przekonaliśmy się, iż twórcy postanowili także zmodyfikować coś jeszcze.

A nową nazwą polskiej gry Diabolique: License to Sin jest... Infernal!

eLKaeR, 30 marca 2006, 13:55

Jest dokładnie tak, jak napisaliśmy przed tygodniem – przygotowywana w oparciu o technologię PhysX polska gra pt. Infernal, to w istocie Diabolique: License to Sin. Utalentowani developerzy z rodzimej firmy Metropolis Software postanowili przechrzcić swoje nowe dzieło, aby wyraźnie podkreślić pewne zmiany, które zaszły w projekcie na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy.

Nowa polska gra akcji także dla konsoli Xbox 360

eLKaeR, 19 listopada 2005, 11:32

Najciemniej jest pod latarnią, chciałoby się rzec, czytając zagraniczne elektroniczno-rozrywkowe serwisy informacyjne – bowiem właśnie dzięki nim dowiedzieliśmy się, że tworzona w naszym kraju gra akcji pt. Diabolique: License to Sin trafi nie tylko w ręce posiadaczy komputerów osobistych klasy PC. Developerzy z firmy Metropolis Software szykują również konsolową edycję niniejszej pozycji.

Polski Diabolique w wydawniczych rękach Playlogic

ComCo, 20 września 2005, 10:43

Pracownicy rodzimego zespołu Metropolis Software znaleźli wreszcie firmę, która wyda na Zachodzie przygotowywaną przez nich, dynamiczną grę akcji, pt. Diabolique: License to Sin. Zajmie się tym holenderska korporacja Playlogic. Przesunięto przy tym datę premiery na późniejszy termin.