Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Super Smash Bros. Ultimate

Nintendo Direct podsumowane - Super Smash Bros., Fall Guys i wiele więcej

Entelarmer, 18 lutego 2021, 09:28

Za nami prawie godzinna prezentacja Nintendo Direct. W ramach niej firma Nintendo zapowiedziała sporo tytułów, w tym wiele odświeżonych wersji starszych produkcji.

Świetne wyniki sprzedaży Nintendo Switch

Agnieszka Adamus, 31 stycznia 2019, 13:02

Nintendo ma powody do radości. Według najnowszych analiz Switch do końca ubiegłego roku sprzedał się w 32,27 miliona egzemplarzy. Imponująca jest również sprzedaż gier na tę konsolę, zwłaszcza Super Smash Bros. Ultimate, które jest najszybciej rozchodzącym się tytułem w historii giganta z Kioto.

Raport NPD za 2018 r. - Red Dead Redemption 2 największym przebojem

Adrian Werner, 23 stycznia 2019, 10:31

Firma NPD podsumowała ubiegły rok na amerykańskim rynku gier. Największym przebojem okazało się Red Dead Redemption II. Z kolei Super Smash Bros. Ultimate otrzymało tytuł najszybciej sprzedającego się exclusive'a w historii.

Super Smash Bros. Ultimate – sprzedano 5 mln egzemplarzy w 3 dni

Entelarmer, 17 stycznia 2019, 11:49

Prezes Nintendo Shuntaro Furukawa potwierdził pogłoski, jakoby Super Smash Bros. Ultimate sprzedało się na całym świecie w ponad 5 milionach egzemplarzy w ciągu pierwszego tygodnia. Tym samym nowa odsłona popularnej serii bijatyk jest jednym z najlepiej sprzedających się tytułów na Nintendo Switch.

Growe bestsellery 2018 roku w sklepie Amazon

Adrian Werner, 3 stycznia 2019, 10:21

Amazon udostępnił listy najlepiej sprzedających się produktów powiązanych z grami w minionym roku. Najpopularniejszymi tytułami w amerykańskim, niemieckim i brytyjskim sklepie były Super Smash Bros. Ultimate, Red Dead Redemption 2 i FIFA 19.

Fortnite i Red Dead Redemption 2 na szczycie listy wyszukiwań Google

Adrian Werner, 12 grudnia 2018, 13:50

Ten rok należał do Fortnite. Kolejnym tego dowodem stało się zestawienie pokazujące najczęściej wpisywane frazy roku w wyszukiwarce Google. Poznaliśmy również najlepiej sprzedające się gry 2018 r. w sklepie Amazon - tę listę zdominowało Super Smash Bros. Ultimate.

Super Smash Bros. Ultimate z RPG-owym trybem World of Light i grywalną rośliną

Entelarmer, 2 listopada 2018, 09:38

Firma Nintendo ujawniła kolejne informacje na temat Super Smash Bros. Ultimate. W piątej odsłonie nietypowego cyklu bijatyk znajdziemy 74 postacie i RPG-owy tryb przygody World of Light. A po premierze otrzymamy kolejnych wojowników, w tym agresywną roślinę z uniwersum Mario.

Solid Snake, Bayonetta, Cloud i inni powrócą w Super Smash Bros. na Switcha

Czarny Wilk, 12 czerwca 2018, 19:06

Nintendo ujawniło multum nowych informacji o najnowszej odsłonie cyklu Super Smash Bros, powstającej z myślą o konsoli Nintendo Switch. Oprócz poznania daty premiery gry, dowiedzieliśmy się m.in., że w produkcji pojawi się ponad 60 grywalnych postaci.

Super Smash Bros. na Nintendo Switch potwierdzone

AlexB, 9 marca 2018, 09:46

Podczas wczorajszego Nintendo Direct oficjalnie zapowiedziano bijatykę Super Smash Bros. na Nintendo Switch. Tytuł ma pojawić się na tej hybrydowej konsoli jeszcze w 2018 roku.