Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Serious Sam: Next Encounter

Serious Sam 3 wyjdzie latem

Hed, 13 lutego 2011, 10:42

Szef Croteam Roman Ribaric zapowiedział na oficjalnej stronie studia, że Serious Sam 3 zostanie wydany latem tego roku. Pełnoprawnej zapowiedzi produkcji możemy spodziewać się dopiero za jakiś czas.

Serious Sam HD zmierza na Xboksa 360 i PC

Jiker, 26 czerwca 2009, 09:45

Okazało się, że poważne ogłoszenie firmy Majesco, o którym informowaliśmy Was dwa dni temu, nie dotyczy trzeciej odsłony Serious Sama, a wznowienia pierwszych przygód szalonego zawadiaki. Produkcja trafi jeszcze tego lata do oferty serwisu Xbox Live Arcade i będzie kosztować 1200 punktów MS. W sprzedaży pojawi się również edycja pecetowa.

Serious Sam 3 także na Xboksie 360?

Hed, 24 czerwca 2009, 11:51

Firma Majesco poinformowała, że w tym tygodniu będzie miała poważne („SERIOUS”) ogłoszenie, w związku z którym powinniśmy rozgrzać Xboksa 360. Chociaż są to tylko czyste spekulacje, być może chodzi o wydanie trzeciej odsłony Serious Sama, znanego do tej pory tylko i wyłącznie z pecetów, właśnie na platformę Microsoftu. Gra jest na pewno w produkcji, ale oprócz tego nie wiemy o niej jeszcze nic.

Oficjalna zapowiedź Serious Sam 3 w chorwackim magazynie GamePlay?

Jiker, 14 maja 2007, 08:40

Serwis Seriously! poinformował, że w gronie najważniejszych materiałów majowego wydania chorwackiego magazynu GamePlay znajduje się wywiad z Alenem Ladavakiem, Davorem Hunskim oraz Robanem Ribarikiem, przedstawicielami firmy Croteam. Podobno omówiona została w nim trzecia odsłona serii Serious Sam.

Kolejne wcielenie silnika Serious Sam w produkcji?

Elrond, 18 września 2006, 11:16

Nie da się ukryć, iż pierwsza gra z cyklu Seriuos Sam została stworzona nie z myślą o rzuceniu na kolana fanów tego gatunku, a raczej pokazaniu możliwości silnika ją napędzającego. Druga część cyklu, nieco mniej cukierkowa, zaprezentowała kolejną jego odsłonę, a jak donoszą (raczej) wiarygodne źródła, zespół Croteam pracuje nad silnikiem Serious Engine 3.

Serious Sam po raz trzeci?

Elrond, 31 grudnia 2005, 14:00

Na forum serwisu Seriously! pojawił się post autorstwa osobnika o ksywce Gimli, w którym, powołując się na papierowe wydanie magazynu PC Chip, a konkretnie wywiad z twórcami Serious Sama, Croteam, możemy wyczytać o możliwości kontynuacji serii.