Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Double Dragon

Double Dragon Trilogy ukaże się na PC-tach 15 stycznia

Góral, 10 stycznia 2015, 13:22

Znana z urządzeń mobilnych składanka Double Dragon Trilogy ukaże się w komputerowej wersji 15 stycznia bieżącego roku. Zestaw, zawierający gry Double Dragon, Double Dragon 2: The Revenge oraz Double Dragon 3: The Rosetta Stone, sprzedawany będzie w sklepach Steam, GOG i Amazon.

Ulepszony Double Dragon w Xbox Live Arcade

Sargeras, 9 maja 2007, 12:17

Microsoft oficjalnie ogłosił, iż odnowiona wersja klasycznej bijatyki sprzed lat pod tytułem Double Dragon, znalazła się w ofercie Xbox Live Arcade. Gra obsługuje tryb co-op (przez sieć lokalną lub usługę Xbox Live). Możemy też wybrać grafikę oryginalną lub zmodyfikowaną. Ponadto nowoczesna wersja klasyka posiada zupełnie nową muzykę, a także wskazówki dla tych, którzy po raz pierwszy się z nim zetknęli. Double Dragon na Xboxa 360 opracowało Empire Interactive.

Premiera Double Dragon w Xbox Live Arcade już w przyszłym tygodniu

Krystian Smoszna, 4 maja 2007, 09:30

Gdy pod koniec stycznia opublikowaliśmy na łamach naszego serwisu informację o rychłej premierze gry Double Dragon w wersji na konsolę Xbox 360, nie mogliśmy przypuszczać, że na produkt ten przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy. W końcu jednak firma Empire Interactive uporała się ze stworzeniem przeróbki i zakomunikowała, że legendarna zręcznościówka trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu

Nowa wersja Double Dragon już blisko

eLKaeR, 27 stycznia 2007, 12:32

Dołączenia klasycznej gry Double Dragon, obchodzącej w tym roku dwudzieste urodziny, do Xbox Live Arcade posiadacze konsoli Xbox 360 spodziewają się już od końca listopada 2006. Właśnie dotarliśmy wreszcie do świeżych i szczegółowych informacji, dotyczących nadchodzącej pozycji. Chcielibyśmy również zaprezentować konfrontację klasycznej grafiki z DD i jej odświeżonego wariantu.

Oferta Xbox Live Arcade wzbogaci się o grę Double Dragon

Krystian Smoszna, 29 listopada 2006, 07:58

Już wkrótce użytkownicy konsoli Xbox 360 będą mogli pobrać z Internetu kolejny hit sprzed lat, grę Double Dragon – poinformowali wczoraj redaktorzy brytyjskiej edycji magazynu OXM na łamach oficjalnej strony.