Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat NFL Street

Electronic Arts w sądzie, po raz kolejny

Elrond, 13 października 2005, 10:04

Co powoduje, iż w środku nocy zarząd Electronic Arts budzi się z krzykiem przerażenia i zlany potem? Koszmar o kolejnym postępowaniu sądowym w sprawie niezapłaconych nadgodzin oczywiście. Tydzień temu EA podpisała ugodę z byłymi oraz obecnymi pracownikami, którzy za swoją dodatkową pracę domagali się odszkodowania i wydawać by się mogło, iż wszystko zostało wyjaśnione.

EA monopolizuje NFL, w kolejce czekają NBA i MLB

Elrond, 14 grudnia 2004, 10:26

Firma Electronic Arts, przez wielu graczy uwielbiana, zapewne przez podobną rzeszę graczy znienawidzona za „zmonopolizowanie” rynku gier sportowych, do swojego portfolio zakupionych licencji dorzuca kolejne dwie. I wiadomość ta najbardziej ucieszy miłośników footbolu amerykańskiego, ponieważ EA właśnie podpisała pięcioletnie umowy na wyłączność z National Football League oraz Players Inc.

NFL Street 2 w "złocie"

Speed, 3 grudnia 2004, 18:01

EA Sports BIG, oddział korporacji Electronic Arts, ogłosił, że druga część gry NFL Street została ukończona (status GOLD). Płyta-matka powędrowała właśnie do tłoczni, gdzie zostanie wielokrotnie powielona. Następnie, 26 grudnia br. produkt finalny trafi na sklepowe półki z grami video.

FIFA Street – pierwsze screeny

Kull, 16 października 2004, 06:00

Uliczne wydanie piłki nożnej tworzone w studio Electronic Arts Canada (czyli tam, gdzie powstaje seria FIFA Football), zadebiutuje na rynku w przyszłym roku, na konsolach PlayStation 2, Xbox i GameCube. Tymczasem, na oficjalnej stronie gry „FIFA Street” opublikowano pierwsze screeny z tego projektu.

FIFA Street – piłka nożna w wydaniu ulicznym

Kull, 8 października 2004, 11:05

Electronic Arts poinformował dziś, iż do cyklu gier opatrzonych słowem „Street” (ulica) dołączy kolejny produkt. Po ulicznym wydaniu koszykówki (NBA Street) i amerykańskiego footballu (NFL Street), przyszedł czas na piłkę nożną, czyli grę FIFA Street.