Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rayman Szalone Kórliki

Gra Rabbids Go Home oficjalnie zapowiedziana

Hed, 10 kwietnia 2009, 11:50

O tym, że Ubisoft szykuje kolejną grę o szalonych kórlikach, wiedzieliśmy już jakiś czas temu. Teraz tytuł został oficjalnie zapowiedziany na konsolę Wii. Według planu produkcja miałaby pojawić się na wakacje tego roku. Za stworzenie dzieła odpowiada studio Ubisoft Montpellier, znane między innymi z Beyond Good & Evil, elektronicznej wersji King Konga oraz poprzednich odsłon przygód długouchych.

Szalone Kórliki wracają do domu

Filip „fsm” Grabski, 5 kwietnia 2009, 19:55

Są białe, głupie, złośliwe i strasznie krzyczą. Szalone Kórliki po raz pierwszy nawiedziły Ziemię i dały się we znaki Raymanowi już w 2006 roku. Po kolejnych dwóch tytułach z białymi szkodnikami przychodzi czas na czwarty, w którym kórliki nareszcie wrócą do domu.

Szalone Kórliki po raz kolejny

Lord Nibbler, 20 lutego 2009, 18:21

Już w październiku zeszłego roku Ubisoft zarejestrował nazwę Rabbids Go Home w kategorii produktów/marek - „game software”. Kolejne przecieki potwierdzają, że szykowana jest nowa część tej składanki mini-gier.

Rayman Raving Rabbids i Wii Balance - teaser trailer

vampire, 30 kwietnia 2008, 10:16

W sieci pojawił się teaser trailer z jednym ze znanych z Rayman Raving Rabbids kórlików. Prawdopodobnie możemy więc spodziewać się nadejścia kolejnej, trzeciej już odsłony cyklu. W sympatycznym filimku zobaczymy tegoż stworka na swój sposób robiącego użytek z Wii Balance Board.

Far Cry, PoP: The Sands of Time i Rayman Raving Rabbids za darmo w serwisie FilePlanet

Jiker, 2 września 2007, 10:10

Wszyscy lubią dostać coś za darmo – o ile oczywiście nie wpływa to negatywnie na psychiczne lub fizyczne zdrowie osób bezpośrednio zainteresowanych. Takiego niebezpieczeństwa nie ma w przypadku ostatniej inicjatywy serwisu FilePlanet, który udostępnił swym użytkownikom trzy pełne wersje gier. Stosunkowo nowych, warto dodać.

Rayman Raving Rabbids 2 - pierwsze obrazki i szczegółowe informacje

eLKaeR, 23 maja 2007, 18:55

Pierwszy etap Ubi Days Paris 2007 przyniósł nam oficjalną i cokolwiek lakoniczną zapowiedź kontynuacji Rayman Raving Rabbids. Druga część tej branżowej imprezy, zorganizowanej we francuskiej stolicy przez Ubisoft Entertainment, dostarczyła szczegółowych informacji i premierowych obrazków, reklamujących nowe perypetie Raymana i Szalonych Kórlików.

Rayman Raving Rabbids 2 wyłącznie dla Wii i Nintendo DS

eLKaeR, 23 maja 2007, 07:44

Tak jak napisaliśmy w ubiegły piątek, w planie wydawniczym Ubisoft Entertainment znajduje się kontynuacja zwariowanej gry pt. Rayman Raving Rabbids. Sequel oficjalnie ujawniono podczas konferencji w ramach Ubi Days Paris 2007, zapowiadając premierę na dwóch platformach sprzętowych – Wii i Nintendo DS.

Oficjalna zapowiedź kontynuacji Rayman Raving Rabbids nastąpi już wkrótce

eLKaeR, 18 maja 2007, 18:55

Tylko cztery dni dzielą nas od imprezy o nazwie Ubi Days Paris 2007, którą zorganizuje korporacja Ubisoft Entertainment w stolicy Francji – pisaliśmy o tym przedwczoraj. Właśnie natrafiliśmy na pewne informacje, pozwalające przypuszczać, że w przyszłym tygodniu nad Sekwaną zostanie oficjalnie ujawniony sequel jednej z najzabawniejszych gier, wydanych w ciągu ostatniego półrocza.

Rayman Raving Rabbids w wersji na X360 wykorzysta kamerę

Metatron, 15 lutego 2007, 09:36

Gra Rayman Raving Rabbids najbardziej przypadła do gustu posiadaczom Wii. Nic dziwnego, skoro ten zbiór sympatycznych i śmiesznych mini gierek w pełni wykorzystuje możliwości oryginalnego kontrolera. Wersje na PC i PS2 nie dawały już tyle radości, ponieważ zastosowano w nich standardowy rodzaj sterowania (klawiatura, pad).

Hall of Fame w Kórlikach

Elrond, 6 grudnia 2006, 13:05

Firma Ubisoft nie ustaje w promowaniu najnowszych przygód Raymana, zatytułowanych Rayman Raving Rabbids (Rayman Szalone Kórliki). Wczoraj informowaliśmy Was o konkursie na najlepszy Króliczy Krzyk, dzisiaj natomiast mamy kolejną wiadomość związaną z grą. Otóż Ubisoft uruchomił usługę Rayman Raving Rabbids Hall of Fame, dzięki której możemy przesłać na oficjalną stronę gry swoje „osiągi” i porównać je z wynikami innych graczy.

Konkurs na najlepszy króliczy krzyk

Elrond, 5 grudnia 2006, 14:40

Korporacja Ubisoft z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery kolejnej części cyklu przygód Raymana, Rayman Raving Rabbids, postanowiła uraczyć fanów serii ciekawym konkursem. Jak zapewne wiecie, jednym ze znaków szczególnych wspomnianej gry jest Krzyk Królika (w wolnym tłumaczeniu) i to właśnie on jest głównym „bohaterem” konkursu.

Europa otrzyma w tym roku 27 gier przeznaczonych dla Nintendo Wii

Jiker, 2 listopada 2006, 11:25

Kilkadziesiąt godzin temu mogliście zapoznać się z amerykańską listą gier, które będzie można nabyć w ramach usługi Virtual Console, będącej jednym z atutów konsoli Nintendo Wii. Dzisiaj z kolei chcielibyśmy Wam przedstawić spis dotyczący Europy, wzbogacony dodatkowo o listę 27 nowych, pełnoprawnych pozycji, które zostaną wydane na Wii jeszcze w tym roku.

Rayman Raving Rabbids na PC i X360 dopiero w marcu przyszłego roku?

eLKaeR, 27 października 2006, 09:44

Pod nieco przewrotnym tytułem Rayman Szalone Kórliki ukaże się w Polsce gra, znana na Zachodzie pod nazwą Rayman Raving Rabbids. Na pewno pierwsi dostaną ją posiadacze konsoli Wii, gdyż niniejszy produkt zalicza się do grona tytułów startowych tej platformy. Niepokojące informacje mamy natomiast dla użytkowników innych elektroniczno-rozrywkowych systemów.

Rayman Szalone Kórliki po polsku

Michał Bobrowski, 4 października 2006, 14:56

Być może część z Was oglądała już dostępne od jakiegoś czasu w Internecie zabawne reklamy promujące najnowszą odsłonę przygód Raymana, czyli Rayman Raving Rabbids.

Nowe screeny z gry Rayman Raving Rabbids

Jiker, 5 września 2006, 12:28

Przed tygodniem przekazaliśmy Wam informację, iż gra Rayman Raving Rabbids m.in. w wersji PC ukaże się w Europie jeszcze w tym roku. Wiadomość takiej treści otrzymaliśmy bowiem od przedstawicielki firmy LEM, polskiego dystrybutora gry. Firma UbiSoft, przedstawiając oficjalne oświadczenie, jedynie potwierdziła te słowa.

Rayman Raving Rabidds – nie tylko na Wii, jeszcze w tym roku!

Krooliq, 30 sierpnia 2006, 12:10

Wczoraj donieśliśmy Wam, że na łamach hiszpańskiego serwis MeriStation ukazała się informacja o tym, że podczas tegorocznych targów Games Convention jeden z przedstawicieli UbiSoftu potwierdził, że do maja 2007 roku w nowego Raymana będą mogli zagrać wyłącznie posiadacze Wii, a dopiero później gra trafi także na inne platformy. Dziś możemy zdementować powyższe pogłoski.

Nowy Rayman do maja 2007 dostępny tylko dla posiadaczy Wii

BK, 29 sierpnia 2006, 11:34

Choć twórcy gry Rayman Raving Rabbids, z Michalem Ancelem na czele, wielokrotnie podkreślali, że tytuł ten jest tworzony głównie z myślą o Wii i jej rewolucyjnym kontrolerze, zapowiedziano również wydanie gry w wersji na PC i pozostałe konsole stacjonarne. Jak się okazało, ich posiadacze poczekają na premierę nieco dłużej niż przyszli nabywcy sprzętu firmy Nintendo.

Wii wystartuje z 27 grami

Metatron, 14 sierpnia 2006, 10:10

Nowa konsola Nintendo nie będzie mogła narzekać na brak tytułów startowych. Obecnie potwierdzonych jest już dwadzieścia siedem pozycji, którymi cieszyć się będą mogli pierwsi nabywcy Wii.

Michel Ancel o Rayman Raving Rabbits, czyli konsola Wii jedyną platformą docelową

eLKaeR, 22 lipca 2006, 11:32

Zdecydowana większość dotychczasowych informacji nt. Rayman Raving Rabbids nawiązywała do nadchodzącej konsoli Wii, aczkolwiek wspominano okazjonalnie o konwersjach dla innych platform. Jednakże najnowszy numer magazynu Nintendo Power, wydawanego oczywiście przez Nintendo, przynosi pewne niepokojące informacje dla entuzjastów PS2, X360 etc.

Znamy tytuły siedmiu potwierdzonych pozycji startowych dla konsoli Nintendo Wii

Jiker, 23 czerwca 2006, 13:07

Magazyn Nintendo Power przedstawił listę siedmiu potwierdzonych tytułów startowych, które trafią na półki sklepowe w tym samym momencie, co konsola Nintendo Wii.

Michel Ancel opowiada o Rayman Raving Rabbids

Jiker, 25 maja 2006, 11:45

Francuski koncern UbiSoft opublikował wczoraj tzw. Q&A, czyli zestaw pytań i odpowiedzi poświęconych Rayman Raving Rabbids. W rolę człowieka udzielającego odpowiedzi wcielił się sam Michel Ancel, twórca postaci Raymana, a także takich gier jak m.in. Beyond Good & Evil oraz Peter’s Jackson King Kong.

Rayman Raving Rabbids również na PC!

Krystian Smoszna, 22 maja 2006, 11:41

Do tej pory PeCetowa edycja najnowszej odsłony cyklu Rayman, była pomijana w oficjalnych zapowiedziach. Wśród wymienianych platform sprzętowych mogliśmy znaleźć wyłącznie konsole, zarówno obecnej, jak i następnej generacji. Dziś wiemy już, że Ubisoft przymierza się do zaprezentowania Rayman Raving Rabids również posiadaczom „blaszaków”.

Michel Ancel pracuje nad kolejną grą z serii Rayman!

Jiker, 4 maja 2006, 10:53

Michel Ancel pracuje obecnie nad czwartą, przygodową edycją serii Rayman! Powróci słynny, rozczłonkowany bohater, świetnie skonstruowane poziomy i pokręceni wrogowie. Wszystko to, a według zapowiedzi znacznie więcej, ujrzymy w Rayman Raving Rabbids.