Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour

Neversoft definitywnie porzuca serię Tony Hawk

Jiker, 12 stycznia 2009, 09:45

Prezes Neversoft Entertainment, Joel Jewett, potwierdził dotychczasowe plotki, sugerujące porzucenie przez firmę cyklu Tony Hawk. Studio skupi się obecnie tylko i wyłącznie na produkcji nowych odsłon Guitar Hero, w tym Guitar Hero: Metallica, której premiera odbędzie się w marcu bieżącego roku.

Tony Hawk’s Project 8 z gwiazdami skateboardingu

Vercetti, 16 czerwca 2006, 11:43

Na majowych targach E3 Activision ujawniło, że pracuje nad kolejną odsłoną gry, traktującej o deskorolkowych wyczynach Tony’ego Hawka i jego wesołej kompanii. Po miesiącu od podania tej informacji amerykański wydawca uruchomił oficjalną witrynę swojego nowego produktu.

Tony Hawk’s Project 8 – pierwsze szczegóły

Vercetti, 11 maja 2006, 12:55

Wśród wielu znamienitych gości obecnych na targach E3 pojawiła się również legenda skateboardingu – Tony Hawk. W związku z jego przybyciem nie mogło zabraknąć także nowej gry, sygnowanej nazwiskiem sportowca. Activision zaanonsowało więc produkcję Tony Hawk’s Project 8.

Poradnik: Tony Hawk’s Underground 2: World Destruction Tour

Redakcja GRYOnline.pl, 5 stycznia 2005, 17:37

Poradnik do Tony Hawk’s Underground 2 zawiera opisy wszystkich skateparków dostępnych w grze (wraz z lokalizacjami i sposobami zdobycia gapów), opisy przejścia wszystkich zadań obydwu trybów gry oraz cenne wskazówki na temat zdobywania punktów.

Reklamy w grach - jak na nie reagujemy?

Elrond, 19 października 2004, 14:12

Reklama dźwignią handlu mawia stare przysłowie. I faktycznie, coś w tym jest. Reklamy różnego rodzaju produktów "atakują" nas już prawie zewsząd. Radio, telewizja, prasa, uliczne billboardy - nic więc dziwnego, że reklama prędzej czy później musiała zawitać do gier. Ale jak oddziałuje ona na graczy? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć analitycy z firmy Nielsen.

Tony Hawk Underground 2 w sprzedaży na Zachodzie

ComCo, 5 października 2004, 11:29

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu wczorajszym do rynkowej sprzedaży na Zachodzie trafiła najnowsza odsłona popularnej serii symulacji jazdy na deskorolce, czyli Tony Hawk Underground 2: World Destruction Tour. Ów tytuł jednocześnie dostępny jest dla posiadaczy pięciu platform (PC, PS2, Xbox, GCN oraz GBA).

Soundtrack do Tony Hawk’s Underground 2

Kull, 29 września 2004, 09:25

Ponad 50 utworów przeróżnych wykonawców, oto ujawniona ścieżka dźwiękowa do kolejnej gry spod znaku fenomenalnego skatera Tony’ego Hawka. Mimo, iż na liście nie znajdziemy żadnego z polskich wykonawców, całe zestawianie prezentuje się bardzo przyzwoicie.

Bonusowa przedsprzedaż Tony Hawk's Underground 2

Kull, 13 września 2004, 09:53

Kolejna gra ze znanej serii promowanej nazwiskiem jednego z najlepszych zawodników skateboardingu - Tony Hawka, zostanie wydana na wszystkie konsole nowej generacji oraz komputery PC - 4 października 2004. Tymczasem sklepy internetowe GameStop i Ebgames rozpoczęły już przedpremierową sprzedaż tego produktu. Co więcej, do każdego nabytego w przedsprzedaży egzemplarza gry Tony Hawk Underground 2 dołączana jest unikatowa płyta DVD z ekskluzywnymi materiałami.