Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SingStar: Take That

Do polskich sklepów trafiło 100 tysięcy SingStarów

Gambrinus, 10 grudnia 2009, 10:25

Tydzień temu Sony poinformowało, że seria gier karaoke SingStar sprzedała się dotychczas w 20 milionach egzemplarzy. Ten bardzo dobry wynik został osiągnięty w przeciągu 5 lat. Pierwsza część ukazała się jeszcze wiosną 2004 roku na konsolę PlayStation 2. Od tej pory seria doczekała się niezliczonej ilości dodatków i kompilacji.

20 milionów sprzedanych SingStarów, nowy patch już jest

Maciej Śliwiński, 3 grudnia 2009, 13:00

Pięć i pół roku zajęło serii SingStar przekroczenie granicy 20 milionów sprzedanych egzemplarzy. Taką informację przekazało dziś Sony, które na przestrzeni ostatnich lat wydało ponad 20 tytułów związanych z tą marką. Wiadomości te zbiegły się również z premierą nowego patcha, który podnosi wersję gry do 4.30 i wprowadza wiele nowych rozwiązań.

SingStar wzbogaci się o nowe opcje

Vercetti, 16 lipca 2009, 12:17

Dave Ranyard z firmy Sony Computer Entertainment Europe na trwającej od dwóch dni imprezie Developer Conference w Brighton ujawnił kilka szczegółów na temat zmian, jakie czekają grę SingStar w najbliższej przyszłości. Produkcja doczeka się usprawnionej opcji kupowania piosenek i premierowego trybu Clubs.

SingStar: Take That jeszcze w tym roku

Jiker, 7 czerwca 2009, 10:30

Jeszcze w tym roku do sklepów trafi kolejna odsłona cyklu SingStar. Produkcja zostanie w całości poświęcona popularnemu w latach 90’ zespołowi Take That, w którym pierwsze kroki stawiał Robbie Williams. Sony Computer Entertainment wyda SingStar: Take That w wersjach na konsole PlayStation 3 i PlayStation 2.