Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Pro Evolution Soccer 5

Microsoft nie ma wyłączności na Pro Evolution Soccer - stwierdza 'Seabass' Takatsuka

Metatron, 28 sierpnia 2006, 09:39

Wygląda na to, że Microsoft nieco się pospieszył w trakcie swojej konferencji, podczas tegorocznego Games Convention, obwieszczając światu, że posiada roczną wyłączność dla X360 na nową część Pro Evolution Soccer.

Ponad 7 milionów zadowolonych posiadaczy Pro Evolution Soccer

Elrond, 20 maja 2006, 13:20

Przedstawiciele firmy Konami poinformowali, nie bez dumy oczywiście, iż sprzedaż gier spod znaku Pro Evolution Soccer przekroczyła w zeszłym roku fiskalnym granicę 7 milionów egzemplarzy. Jest to niewątpliwe duży sukces, który zapewne zostanie zapewne podwyższony przez zbliżające się wersje PES na Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Amerykańska premiera Pro Evolution Soccer 2007 w styczniu przyszłego roku

Krystian Smoszna, 10 maja 2006, 16:02

Koncern Konami obwieścił wczoraj światu, że najnowsza odsłona cyklu Pro Evolution Soccer zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych na początku przyszłego roku. Program, którego oficjalny tytuł brzmi Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007, zostanie standardowo wydany na PC, PlayStation 2 i PlayStation Portable (PSP). Konami przygotuje też konwersje na konsole Xbox 360 oraz Nintendo DS.

Black oraz dwie inne gry kompatybilne z konsolą Xbox 360

Krystian Smoszna, 30 marca 2006, 09:05

Na oficjalnej stronie poświęconej konsolom z serii Xbox pojawiła się zaktualizowana lista gier, które choć pierwotnie przeznaczone na starsze urządzenie firmy Microsoft, uruchomią się również na jego młodszym bracie.

Premiera Winning Eleven 10 już 27 kwietnia?

maciek_ssi, 7 marca 2006, 13:45

Miesiąc temu pisaliśmy o planach Konami dotyczących serii Winning Eleven (w Europie ukazującej się pod nazwą Pro Evolution Soccer). Zwróciliśmy uwagę, iż specjalna edycja WE 9: Liveware Evolution została wycofana z oferty internetowych sklepów. Dziś wiemy więcej - LE na pewno nie pojawi się w sprzedaży. Na to miejsce przygotowywana jest nowa, jubileuszowa wersja Winning Eleven, oznaczona numerem 10.

Kilka zdań o przyszłości Pro Evolution Soccer

maciek_ssi, 7 lutego 2006, 12:50

Dziś premiera Winning Eleven 9 w Północnej Ameryce. Informacja ta nie ma dla nas Europejczyków większego znaczenia, bo nikt raczej nie chciałby grać online na amerykańskim ladderze. Postanowiłem jednak, żeby przy tej okazji pozbierać w jednego newsa informacje (także plotki) dotyczące nowych odsłon tej znakomitej serii, jakie docierają co chwilę z różnych stron świata.

Nowa nagroda w mini-grze Going For Goal firmy Konami

maciek_ssi, 12 stycznia 2006, 12:47

Już przeszło dwa miesiące trwa zabawa przeznaczona dla fanów piłki nożnej i nie tylko. Going For Goal - internetowa gra Konami, wykonana w technologii Flash promuje piątą część odsłony piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, iż pojawiła się nowa, ciekawa nagroda do wygrania.

Poradnik: Pro Evolution Soccer 5

Redakcja GRYOnline.pl, 10 stycznia 2006, 18:28

Poradnik do Pro Evolution Soccer 5 oferuje zagadnienia dotyczące atrybutów, formacji oraz sterowania. Każda z wymienionych tematyk została opisana w sposób całkowicie wyczerpujący. Wszystko zostało sprawdzone oraz przetestowane pod każdym kątem.

Sprawdź swoją wiedzę o futbolu w nowej mini-grze firmy Konami

Krystian Smoszna, 3 listopada 2005, 08:51

Od kilku dni, na rynku elektronicznej rozrywki dostępna jest piąta odsłona popularnej serii Pro Evolution Soccer. Producent programu – koncern Konami – postanowił przygotować z tej okazji mini-grę we Flashu, w której fani piłki nożnej będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat tej dyscypliny sportu.

Reklama Pro Evolution Soccer 5 zakazana w Wielkiej Brytanii

Elrond, 22 października 2005, 13:53

Jak dotąd większość kuriozalnych pomysłów i decyzji pochodziła od naszych kolegów zza wielkiej wody, wychowanków Wuja Sama. Jednak to, co zrobili brytyjscy cenzorzy, chyba bije na głowę wszystko co widzieliśmy lub czytaliśmy. Otóż panowie ci zabronili wyświetlania na Wyspach Brytyjskich reklamy gry Pro Evolution Soccer 5.

Pro Evolution Soccer 5 debiutuje na konsolach

ComCo, 20 października 2005, 12:42

Od dzisiaj na sklepowych półkach zarówno na Zachodzie, jak i w Polsce gracze mogą znaleźć kolejną odsłonę najbardziej realistycznej symulacji piłki nożnej, tj. Pro Evolution Soccer 5 (w naszym kraju - póki co - dostępne jest jedynie wydanie na PlayStation 2, gdzie indziej także na Xbox). Z tej okazji firma Konami postanowiła odświeżyć wygląd oficjalnej witryny internetowej gry.

Pro Evolution Soccer jako futbolowy manager

eLKaeR, 8 października 2005, 11:11

Na fali popularności futbolowych symulacji spod znaku Pro Evolution Soccer (alias Winning Eleven) powstaje właśnie wirtualny manager piłkarski. Korporacja Konami chce w ten sposób rozszerzyć zakres swojego konkurowania z firmą Electronic Arts, która szykuje się do wprowadzenia na rynek FIFA Manager 06.

Pro Evolution Soccer 6 na konsolach nowej generacji

ComCo, 7 października 2005, 10:49

Shingo Takatsuka, producent dobrze znanej serii wirtualnych symulacji piłki nożnej Pro Evolution Soccer (Winning Eleven w Japonii), zapowiedział, że kolejna odsłona tego cyklu pojawi się w wersji na konsolę Xbox 360 w końcówce 2006 roku. To potwierdza dotychczasowe plotki o tym, jakoby PES6 miał się ukazać już na platformach następnej generacji.

Pro Evolution Soccer 5 – znamy datę premiery

ComCo, 22 września 2005, 08:37

W Japonii Winning Eleven 9 bije wszystkie możliwe rekordy sprzedaży, a gracze ze Starego Kontynentu wciąż czekają na swoją odmianę tej najbardziej realistycznej symulacji piłki nożnej. Firma Konami ujawniła właśnie szczegółowe daty premier Pro Evolution Soccer 5 w Europie.

Winning Eleven 9 powraca do Ameryki

Henkel, 18 sierpnia 2005, 12:54

Seria Winning Eleven (w Europie znana jako Pro Evolution Soccer) jest przez wielu uważana za najlepszą w historii grę w której możemy poprowadzić do walki drużynę piłkarską. Najnowsza jej odsłona Winning Eleven 9 będzie dostępna na półkach sklepowych w Ameryce Północnej zimą tego roku. Pograć w nią będą mogli posiadacze wszystkich popularniejszych platform - PS2, Xbox, PC i PSP. Wydawca nie podał jeszcze planowanej ceny produktu.

Winning Eleven 9 na czele listy bestsellerów w Japonii już po pierwszym tygodniu sprzedaży

ComCo, 15 sierpnia 2005, 15:25

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziewiąta odsłona serii piłkarskich symulacji Winning Eleven trafiła już na półki w Japonii. Mało tego. Nie tylko pojawiła się w sklepach, ale także od razu wdarła się na pierwsze miejsce listy elektroniczno-rozrywkowych bestsellerów w Kraju Kwitnącej Wiśni, osiągając pułap ponad 500 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w ciągu tygodnia od momentu debiutu.

Zobaczcie sześć filmów z gry Winning Eleven 9

Krooliq, 9 sierpnia 2005, 10:54

Dziś mamy niezłą gratkę dla wszystkich z niecierpliwością oczekujących na październikową premierę gry Winning Eleven 9 (aka Pro Evolution Soccer 5). Aktualnie na łamach serwisu Pro-G zostały zamieszony filmy z omawianej produkcji.

Pro Evolution Soccer 5 w kieszeni gracza

eLKaeR, 22 lipca 2005, 07:07

Dokładnie 57 drużyn narodowych i 136 zespołów klubowych z całego globu ziemskiego zobaczymy w kolejnej części cyklu Pro Evolution Soccer (alias Winning Eleven), mającej pojawić się w zachodnich sklepach pod koniec października bieżącego roku. Nowa odsłona owej popularnej symulacji futbolowej będzie jednak dostępna nie tylko dla posiadaczy PeCetów oraz konsol PS2 i Xbox, jak pierwotnie zakładano.