Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sega Mega Drive Collection

SEGA Genesis Collection na PSP trafia na amerykańskie półki sklepowe

Metatron, 17 listopada 2006, 11:50

SEGA ogłosiła, że do amerykańskich sklepów trafiła już produkcja na PSP: SEGA Genesis Collection (zwana również Sega Mega Drive Collection). Jak sama nazwa wskazuje, jest to zestaw popularnych gier, które pierwotnie ukazały się na konsolę Genesis (Mega Drive). Kompilacja na razie dostępna jest tylko w Ameryce. Można ją nabyć za 29,95 USD.

Europejski line-up Segi ogłoszony

Metatron, 3 września 2006, 18:26

Sega opublikowała listę wydawanych przez siebie gier, które w ciągu najbliższego półrocza zawitają na europejskie półki sklepowe. Jak widać z poniższego zestawienia, plany są niezłe. Japoński wydawca, podobnie jak i wielu innych, powoli odchodzi od konsol obecnej generacji i skupia się na X360, oraz nadchodzących PS3 i Wii.

Blisko trzydzieści klasycznych gier z konsoli Genesis (Mega Drive) na platformie PS2 i PSP

eLKaeR, 11 sierpnia 2006, 11:23

Pierwsze informacje, dotyczące pakietu Sega Genesis Collection dla PlayStation 2 i PlayStation Portable, podaliśmy Wam pod koniec czerwca bieżącego roku. Teraz powracamy do tematu, ponieważ poznaliśmy pełną listę gier, które znajdą się w zestawie, jak również pewne dane dodatkowe.

Hity z konsoli Genesis wkrótce na platformie PlayStation 2 i PlayStation Portable

eLKaeR, 26 czerwca 2006, 12:32

Szesnastobitowa konsola Genesis znana jest w Europie pod nazwą Mega Drive i stanowi jeden z kamieni milowych w historii elektronicznej rozrywki. Korporacja Sega chce teraz przypomnieć użytkownikom PlayStation 2 i PlayStation Portable słynne gry z tej platformy poprzez wydanie kompilacji pt. Sega Genesis Collection. Debiut w Stanach Zjednoczonych nastąpi w listopadzie bieżącego roku.