Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Championship Manager 2008

Zawieszono produkcję nowych odsłon Championship Managera

Adrian Werner, 8 września 2010, 10:17

Przyszłość serii Championship Manager stanęła pod znakiem zapytania. Roy Meredith – szef zespołu Beautiful Game Studios oznajmił, że produkcja nowych tradycyjnych odsłon cyklu została zawieszona.

90% fanów serii Championship Manager używa piratów

vampire, 6 stycznia 2009, 12:56

90% osób grających w produkcje z serii Championship Manager korzysta z "piratów". Tak przynajmniej twierdzi Roy Meredith, menadżer firmy Beautiful Game Studios, dodając, że nie są to dane wyssane z palca, gdyż twórcy są w stanie określić ile nielegalnych kopii gry znajduje się w użytku.

Championship Manager 09 zapowiedziany

Crash, 24 października 2008, 16:00

Dobre wieści dla piłkarskich strategów, nadchodzi bowiem nowa odsłona słynnej serii Championship Manager, oznaczona nr 09. Informacje o pracach nad tym projektem pojawiły się wczoraj. Wiemy zatem, że gra ukaże się w kwietniu przyszłego roku, a miesiąc wcześniej opublikowana zostanie wersja demonstracyjna.

Championship Manager 2008 w produkcji

Vercetti, 3 września 2007, 17:30

Zanosi się na to, że końcówka bieżącego roku upłynie deweloperom na walce o tron piłkarskiego managera. Po tym, jak Electronic Arts i Sega zaanonsowały już swoje tytuły o sportowo-strategicznej tematyce, dzisiaj dołączył do nich również Eidos, wydawca nowo zapowiedzianej gry Championship Manager 2008.