Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat CSI: NY

Poradnik: CSI: NY

Redakcja GRYOnline.pl, 9 grudnia 2008, 19:36

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do przygodówki „CSI: NY”. Tekst ten składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia zlecanych przez grę śledztw. Opis każdej lokacji zawiera zdjęcie z zestawieniem interaktywnych przedmiotów oraz szereg wskazówek."

Premiera CSI: NY

vampire, 19 listopada 2008, 12:08

Od wczoraj mieszkańcy Stanów Zjednoczonych za 29,99 USD (około 90 zł) mogą nabyć już CSI:NY - przygodówkę typu point and click, bazującą na znanym serialu kryminalnym, u nas emitowanym pod tytułem CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku.

CSI: NY z gwiazdorską obsadą

Jiker, 14 listopada 2008, 11:56

CSI: NY, najnowsza odsłona popularnego i co najważniejsze – udanego cyklu przygodówek opartych na znanym serialu kryminalnym, ukaże się na amerykańskim rynku już 18 listopada. Zaskoczy graczy m.in. zupełnie odnowioną oprawą graficzną, stworzoną w mocno kreskówkowym stylu. Wśród atutów można już też wymieniać gwiazdorski dubbing, który na potrzeby gry opracują wszyscy najważniejsi aktorzy serialu.

Powstaje kolejna gra bazująca na serialu CSI

vampire, 5 września 2008, 12:38

Wczoraj firmy Ubisoft i CBS Consumer Products poinformowały, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia do sklepów trafi kolejna odsłona cyklu przygodówek bazujących na popularnym, przynajmniej wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych, serialu - CSI: NY. Co tydzień prawie 12 milionów widzów zasiada przed telewizorami aby śledzić dalsze losy jego bohaterów.