Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 24 października 2020, 10:03

autor: mikos

Snoop Dogg ma lodówkę w kształcie Xboksa Series X

Amerykańska legenda rapu pochwaliła się fanom swoją nową lodówką, która wygląda identycznie jak Xbox Series X.

Kiedy Microsoft ujawnił wygląd Xboksa Series X, od razu zaczęły powstawać memy z jego udziałem. Wybraliśmy wtedy nawet naszym zdaniem najlepsze i najciekawsze. Na jednym z nich możemy zobaczyć nową konsolę giganta z Redmond w roli domowej lodówki. Nikt wtedy chyba się nie spodziewał, że ten mem… przewidzi przyszłość. Świat obiegła ostatnio wiadomość, że legendarny raper Snoop Dogg pochwalił się nową lodówką w kształcie Xboksa Series X.

Jak możemy zobaczyć na powyższym filmiku, Snoop otwiera xboksową lodówkę, a w środku znajduje się szereg tematycznych dekoracji. Uwagę przykuwają już na pierwszy rzut oka dwa elementy – sam Xbox Series X oraz tort urodzinowy dla rapera w kształcie konsoli z podpisem „Happy birthday to the Xbox OG” (OG to skrót od original gangster, czyli po polsku „prawdziwy gangster”). Lodówka wypełniona jest także nieco bardziej oczywistymi rzeczami – jedzeniem czy piciem (w tym także rumem produkowanym przez samego Snoopa – Indoggo).

Snoop Dogg jest znany z tego, że od dawna wybiera konsole „zielonych”, a sama lodówka stała na tzw. „green screenie” na planie zdjęciowym, co prawdopodobnie oznacza jakąś współpracę pomiędzy raperem a Microsoftem.