Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 13 marca 2007, 08:08

autor: RoninJack

PSP - nowa wersja „nie”, nowe kolory „tak”

John Koller – człowiek odpowiedzialny za markę PlayStation Portable rozczarował wszystkich fanów tej konsolki czekających na jej odnowioną wersję, która według krążych po internecie plotek miałaby być mniejsza oraz zostać wyposażona pamięć 8GB i ulepszony napęd UMD. Na Game Developers Conference 2007 John zdementował te pogłoski - Sony nie chce zmniejszać ekranu, który jest jednym z głównych atutów ich produktu, a co za tym idzie nie chce zmieniać konsoli.

John Koller – człowiek odpowiedzialny za markę PlayStation Portable rozczarował wszystkich fanów tej konsolki czekających na jej odnowioną wersję, która według krążych po internecie plotek miałaby być mniejsza, oraz zostać wyposażona pamięć 8GB i ulepszony napęd UMD. Na Game Developers Conference 2007 John zdementował te pogłoski - Sony nie chce zmniejszać ekranu, który jest jednym z głównych atutów ich produktu, a co za tym idzie nie chce zmieniać konsoli.

Zamiast tego koncern woli skupić się na rozbudowywaniu funkcjonalności obecnego modelu. Ostatecznie amerykański oddział firmy zamierza wprowadzić nowe warianty kolorystyczne. Czeka on jednak na odpowiedni ku temu moment.

Przypomnijmy że jak na razie na rynku dostępne są trzy warianty kolorystyczne: czarny, biały i różowy.

PSP - nowa wersja „nie”, nowe kolory „tak” - ilustracja #1

 

PSP - nowa wersja „nie”, nowe kolory „tak” - ilustracja #2

 

Oficjalna strona PSP