Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 12 listopada 2021, 19:28

autor: ZieZie

Nowa funkcja PS5, od teraz konsola będzie zawiadamiać o promocjach

Od teraz powiadomienia z listy życzeń na PS5 zostaną wzbogacone o promocje.

W skrócie:

  • Powiadomienia na konsoli PS5 zostały wzbogacone o promocje z listy życzeń.
  • Na PS4 niestety nie ma listy życzeń, więc notyfikacje te można będzie dostawać albo przez stronę internetową, albo aplikację mobilną.

Z miesiąca na miesiąc nowa konsola Sony staje się coraz bardziej przyjazna użytkownikowi. Nie tak dawno testowano możliwość przesyłania powtórek i screenów na telefon. Teraz zaś posiadacze tego urządzenia będą mogli dostawać powiadomienia o tym, że tytuły, które dodali do swojej listy życzeń, znajdują się obecnie na promocji.

Nowa funkcja PS5, od teraz konsola będzie zawiadamiać o promocjach - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/PlayStation/status/1458456939621408774.

Do niedawna notyfikacje z tej listy dostawało się tylko w dwóch przypadkach. Pierwszym z nich był start preorderów, drugą zaś premiera tytułu na konsoli. Wzbogacenie powiadomień o nową funkcję na pewno sprawi, że proces sprawdzania promocji będzie znacznie przyjemniejszy i zmniejszy odsetek graczy, którzy przegapią szansę na tańszy zakup upragnionego tytułu.

Dziwne jest jednak to, jak późno taka opcja została wdrożona. Funkcja ta już od dawna znajduje się zarówno na PC, jak i innych konsolach. Steam oraz Nintendo Switch są tego doskonałym przykładem. Dla niektórych plusem w tej sytuacji może być to, że owe powiadomienia, inaczej niż u konkurencji, będą pojawiały się bezpośrednio na sprzęcie, a nie na e-mailu. Dotyczy to jednak tylko PlayStation 5. Starsze PS4 nie ma dostępu do listy życzeń, co oznacza, że notyfikacje będzie można otrzymywać tylko przez stronę internetową PlayStation Store bądź aplikację mobilną.

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem konsoli PS5, możecie kliknąć tutaj.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Nowa funkcja PS5, od teraz konsola będzie zawiadamiać o promocjach - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.