Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 9 grudnia 2021, 13:14

autor: Dawid Wanat

Microsoft daje szansę piratom i chce na nich zarobić

Microsoft stosuje ciekawe praktyki, aby zachęcić piratów do kupna licencji pakietu Office. Osoby posiadające nielegalną wersję oprogramowania dostały 50% zniżki.

Microsoft Office jest oprogramowaniem, które możemy zakupić w ramach subskrybcji lub pełnej licencji. Jest ono często piracone, dlatego też Microsoft nadał specjalną wiadomość przeznaczoną tylko dla piratów, która ma na celu nawrócić ich na posiadaczy legalnej wersji pakietu.

Microsoft office 2021 można kupić tutaj

W SKRÓCIE:

• Microsoft oferuje 50% zniżki na subskrybcję Microsoft 365 Personal lub Family.

• Oferta jest dostępna tylko dla osób, które używają pirackiej wersji oprogramowania.

• Przecena ma na celu zachęcenie piratów do zostania posiadaczami autentycznej licencji.

Portal gHacks opublikował zdjęcie ukazujące pasek, który pojawił się w nieaktywowanej wersji pakietu Office. Zawiera on wiadomość, mówiącą o 50% promocji na subskrybcję Microsoft 365. Po kliknięciu w pasek, trafiamy na stronę o zagrożeniach płynących z używania pirackiego oprogramowania.

Microsoft daje szansę piratom i chce na nich zarobić - ilustracja #1

Zniżka jest ograniczona czasowo i dostępna wyłącznie poprzez link umieszczony na pasku w spiraconej wersji oprogramowania.

Warto też wspomnieć, że przedstawiona oferta dotyczy tylko Microsoft 365, czyli wersji opartej na subskrybcji. Czy spora zniżka przekona piratów do przejścia na jasną stronę mocy? Trudno to stwierdzić, choć możliwe, że choć część z nich skusi się na nabycie legalnej edycji.

Microsoft daje szansę piratom i chce na nich zarobić - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.