Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 26 października 2021, 18:20

autor: Qskan

Znany youtuber ocenia gamingowy zestaw IKEA - „to wygląda, jakby kosztowało fortunę"

Ostatnio do sklepów trafiła nowa seria gamingowych mebli, które są owocem współpracy firmy IKEA z Republic of Gamers (ROG). Recenzją owego wyposażenia zajęli się popularni twórcy z kanału Linus Tech Tips. Według ich opinii zestaw jest naprawdę niezły.

Niedawno informowaliśmy o rozpoczęciu sprzedaży gamingowych mebli firmy IKEA, które zostały zaprojektowane we współpracy z marką Republic of Gamers. Meble trafiły do sklepów na całym świecie (w tym również w Polsce) z początkiem października. O tym, czy warto wyposażyć się w gamingowy zestaw ze szwedzkich sklepów meblowych, przekonali się youtuberzy z popularnego technologicznego kanału Linus Tech Tips.

Internetowi twórcy w swoim materiale złożyli zestaw składający się z gamingowego biurka, fotelu, komody na kółkach, podwieszanej witryny, a także wielu dodatkowych elementów, jak tablica na gadżety, podkładka pod mysz, a także plakat. Wiele części zestawu może być podświetlonych.

Chociaż składanie całego zestawu jest nieco czasochłonne, to ostateczny rezultat zdaniem autorów materiału okazuje się bardziej niż zadowalający.

Po złożeniu całości uważam, że to nie wygląda dobrze – bo to wygląda świetnie! Zestaw z IKE-i i ROG, kto by pomyślał? [...] Całość prezentuje się bardzo spójnie, to już nie jest tylko gamingowe biurko, ten zestaw sprawia wrażenie, jakby kosztował fortunę.

Jeżeli i Wy chcecie przekonać się na własnej skórze, jak sprawdza się gamingowy zestaw ze sklepów IKEA, to możecie przejrzeć ofertę – znajduje się ona tutaj.

Znany youtuber ocenia gamingowy zestaw IKEA - „to wygląda, jakby kosztowało fortunę - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.