Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 10 grudnia 2007, 14:58

autor: Misiek

Guncon 3 nie do kupienia oddzielnie

20 listopada zadebiutował Time Crisis 4 – najnowsza część popularnej strzelaniny od Namco Bandai. Jak wiadomo, sprzedawana jest ona ze specjalnym kontrolerem – najnowszą generacją pistoletu Guncon. Załóżmy, że chcielibyście spróbować swoich sił wraz z kolegą, a więc potrzebowalibyście dwóch kontrolerów. Co wówczas powinniście zrobić?

20 listopada zadebiutował Time Crisis 4 – najnowsza część popularnej strzelaniny od Namco Bandai. Jak wiadomo, sprzedawana jest ona ze specjalnym kontrolerem – najnowszą generacją pistoletu Guncon, którego poprzednie wersje wychodziły wraz z wcześniejszymi odsłonami gry. Załóżmy, że chcielibyście spróbować swoich sił wraz z kolegą, a więc potrzebowalibyście dwóch kontrolerów. Co wówczas powinniście zrobić?

Serwis The Consumerist przeprowadził wywiad z reprezentantem Namco, w którym spytano o to, czy można kupić Guncona 3 oddzielnie, jako dodatkowy kontroler do zakupionej już gry. Odpowiedź niestety nie była taka, jakiej wszyscy oczekiwali. „Przepraszamy, ale Guncon 3 nie jest sprzedawany osobno. Jest dostępny tylko w zestawie z Time Crisis 4.” Jeśli więc chcecie zagrać w trybie na dwóch graczy, musicie kupić dwa egzemplarze Time Crisis 4 wraz z pistoletami.

Guncon 3 nie do kupienia oddzielnie - ilustracja #1

Dlaczego firma tak utrudnia graczom wspólną zabawę? W końcu nie od dziś wiadomo, że najwięcej emocji w popularnych „celowniczkach” jest właśnie w multiplayerowych trybach. Można mieć tylko nadzieję, że wraz z naporem sfrustrowanych graczy Namco Bandai zmieni decyzję i wprowadzi do sprzedaży oddzielne pistolety.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Time Crisis 4

Time Crisis 4