Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Rolnicze - Gry Nintendo Wii U

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce rolnicze na platformę Nintendo Wii U ułożone według popularności.

WiiU
rolnicze
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG1 Strategiczne1
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje1
Logiczne
Towarzyskie
Harvest Moon: Seeds of Memories
Harvest Moon: Seeds of Memories

RPG prace wstrzymane

Kolejna odsłona zapoczątkowanej w drugiej połowie lat 90. ubiegłego wieku popularnej japońskiej serii gier RPG firmy Natsune, symulujących życie rolnika. W grze Harvest Moon: Seeds of Memories wcielamy się w postać początkującego farmera, a naszym zadaniem jest przywrócenie świetności podupadłemu gospodarstwu, a także zdobycie sympatii mieszkańców pobliskiego miasteczka poprzez realizację szeregu zróżnicowanych zadań fabularnych.

Funky Barn
Funky Barn

Strategiczne 30 listopada 2012

Symulator prowadzenia farmy z przymrużeniem oka. Wcielamy się w rolę początkującego rolnika i dbamy o jak najlepsze samopoczucie zwierząt, rozbudowujemy obiekty gospodarcze i odpieramy ataki kosmitów. Tytuł ten został stworzony specjalnie z myślą o wykorzystaniu wszystkich możliwości oferowanych przez kontroler Wii U GamePad.

Professional Farmer 2017
Professional Farmer 2017

Symulacje prace wstrzymane

Następna z dorocznych edycji popularnej serii symulatorów rolniczych, znanych wcześniej również pod nazwą Agrar Simulator. Ogólne założenia rozgrywki nie zmieniły się, a zabawa dzieli się w dalszym ciągu na część symulacyjną oraz ekonomiczną. W tej pierwszej zajmujemy się własnoręcznym wykonywaniem różnorodnych prac rolniczych, jak kultywacja pól, hodowla zwierząt, uprawa roślin i drzewek oraz zbieranie plonów, korzystając z szerokiej gamy maszyn o różnym przeznaczeniu.