Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Karciane - Gry PlayStation 1

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce karciane na platformę Sony PlayStation 1 ułożone według popularności.

PS1
karciane
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne1
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne2
Towarzyskie
Magic: The Gathering - Battlemage
Magic: The Gathering - Battlemage

Strategiczne 1 listopada 1996

Hybryda strategii turowej i RTS-a, oparta na licencji gry karcianej Magic: The Gathering. Gracz wciela się w jednego z potężnych magów i trafia na kontynent Corondor, gdzie bierze udział w wojnie o wpływy z innymi czarodziejami. Tytuł posiada zarówno multiplayerowy tryb Duel, jak i kampanię fabularną, w której staramy się zdobyć kontrolę nad całą krainą.

Monster Rancher Battle Card: Episode II
Monster Rancher Battle Card: Episode II

Logiczne 23 marca 2000

Spin-off cyklu Monster Rancher, w którym toczymy pojedynki na karty z udziałem innych sympatyków gry Battle Cards, istniejącej w uniwersum serii. Naszym celem w Monster Rancher Battle Card: Episode II jest zdobywanie nowych kart, co uskuteczniamy, wygrywając kolejne starcia lub wykorzystując funkcjonalność pozwalającą na generowanie nowych elementów kolekcji, na podstawie danych zapisanych na płytach CD.

Yu-Gi-Oh! Forbidden Memories
Yu-Gi-Oh! Forbidden Memories

Logiczne 9 grudnia 1999

Karcianka opracowana przez firmę Konami, oparta na licencji popularnego anime Yu-Gi-Oh!. W Yu-Gi-Oh! Forbidden Memories gracze toczą kolejne pojedynki, pomiędzy którymi śledzą losy Atema i Yugiego – faraona próbującego uratować swoje królestwo przed niebezpieczeństwem i jego potomka z czasów współczesnych.