Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Manager - Gry PC Windows przed premierą - według daty premiery

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą o tematyce manager na platformę PC ułożone według daty premiery.

Przed premierą 4
PC

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

manager
F1 Manager 2022
F1 Manager 2022

Strategiczne 30 sierpnia 2022 (wczesny dostęp od 25 sierpnia 2022)

F1 Manager 2022 to strategia typu menadżer, w której kierujemy zespołem Formuły 1, dbając o wszelkie aspekty jego funkcjonowania. Grę wyprodukowało i wydało brytyjskie studio Frontier Developments, znane z wielu strategii ekonomicznych.

90 Minute Fever
90 Minute Fever

Sportowe październik 2022 (wczesny dostęp od 12 lipca 2016)

Zrealizowany w konwencji MMO menadżer piłkarski debiutującego studia Isokron, który w odróżnieniu od typowych przedstawicieli gatunku pokroju Football Managera skupia się wyłącznie na pojedynkach pomiędzy graczami. Produkcja pozwala stworzyć od podstaw własny klub, a następnie ruszyć z nim na podbój piłkarskiego świata, ustalając skład oraz taktykę i dbając o wszelkie kluczowe aspekty funkcjonowania klubu.

LoL Esports Manager
LoL Esports Manager

Strategiczne listopad 2022

LoL Esports Manager to strategia pozwalająca na wcielenie się w menadżera drużyny graczy biorącej udział w profesjonalnych rozgrywkach League of Legends. Produkcja oferuje prawdziwych zawodników i zawody oraz odtwarza biznesową stronę e-sportu.

Ancient Arenas: Chariots
Ancient Arenas: Chariots

Strategiczne 2023

Poświęcona wyścigom rydwanów strategia ekonomiczna typu manager. W Ancient Arenas: Chariots możemy wcielić się w rolę właściciela drużyny, a także brać bezpośredni udział w walce na arenach rozrzuconych po całym imperium rzymskim.