Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Ratownictwo - Gry Apple iOS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce ratownictwo na platformę Apple iOS ułożone według popularności.

iOS
ratownictwo
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne1
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje3
Logiczne
Towarzyskie
112 Operator
112 Operator

Symulacje 8 października 2020

Kontynuacja polskiego 911 Operator; gra strategiczno-symulacyjna, w której wcielamy się w operatora telefonu alarmowego. W 112 Operator zajmujemy się odbieraniem połączeń i pomocą potrzebującym poprzez udzielanie wskazówek oraz wysyłanie na miejsce zdarzenia służb ratunkowych. Zabawa toczy się na trójwymiarowych mapach prawdziwych miast, wśród których znajdziemy Warszawę, Paryż, Moskwę oraz Londyn.

Operator numeru alarmowego
Operator numeru alarmowego

Symulacje 10 listopada 2017

Opracowana przez rodzime studio Jutsu Games gra stategiczno-symulacyjna, stanowiąca rozwinięcie zwycięskiego projektu z konkursu Indie Showcase, jaki odbył się podczas konferencji Digital Dragons 2016. W grze 911 Operator wcielamy się w pracownika służb ratunkowych obsługującego linię telefoniczną, a do naszych zadań należy przede wszystkim odbieranie połączeń od zagrożonych bądź już poszkodowanych osób.

Emergency Mobile
Emergency Mobile

Strategiczne 10 lipca 2012

Mobilna odsłona popularnej pecetowej serii strategicznej Emergency, w której przejmujemy pieczę nad lokalnym centrum zarządzania kryzysowego, walcząc ze skutkami rozmaitych wypadków, katastrof oraz klęsk żywiołowych. W trakcie 13 zróżnicowanych scenariuszy, których akcja rozwija się dynamicznie w zależności od poczynań gracza, czynimy użytek z 18 wyspecjalizowanych jednostek ratownictwa.

911 Operator: Every Life Matters
911 Operator: Every Life Matters

Symulacje 30 marca 2018

Drugi dodatek do opracowanej przez niezależne warszawskie studio Jutsu Games gry Operator numeru alarmowego (911 Operator), skupiający się na zarządzaniu dużymi kryzysami. Wprowadza on do podstawowej wersji m.in. dwa nowa miasta (Boston i Miami), trzynaście wariantów rozmów i dwa fabularyzowane scenariusze.