Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Ratownictwo - Gry Akcji

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku akcji o tematyce ratownictwo ułożone według popularności.

Gry Akcji. Szeroko rozumiany gatunek gier wymagających refleksu, celności oraz zręczności, w skład którego wchodzą m.in. strzelaniny (np. seria Call of Duty czy Battlefield) oraz przygodowe gry akcji (Tomb Raider), a wydarzenia obserwujemy zarówno z perspektywy pierwszej (FPP), jak i trzeciej osoby (TPP). Najczęściej w produkcjach tego typu gracz kontroluje bohatera, którego zadaniem jest pokonanie wrogów i dotarcie do z góry określonego celu. Grający dysponuje bogatym arsenałem broni, w tym pistoletów, wyrzutni rakiet, mieczy, noży itp. Szczególnym przypadkiem w tej kategorii gier są przygodowe gry akcji. Cechują się one mniejszym naciskiem położonym na akcję i walkę, a za to większym znaczeniem fabuły, eksploracji otoczenia i rozwiązywania zagadek logicznych.

Akcji
ratownictwo
PC
PC Windows2
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 41
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 21
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch1 Nintendo Wii1
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS1
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ
Real Heroes: Firefighter
Real Heroes: Firefighter

Akcji 11 sierpnia 2009

Real Heroes: Firefighter to gra akcji, w której wcielamy się w postać dzielnego strażaka, zatrudnionego w zatłoczonej miejskiej remizie. Zajmujemy się gaszeniem pożarów, a także ratowaniem ludności cywilnej.

PCPS4SwitchWii3DS

Combat Medic: Special Operations
Combat Medic: Special Operations

Akcji 30 kwietnia 2002

Combat Medic: Special Operations studia Legacy Interactive to tytuł będący specyficzną mieszanką gry akcji i elementów wymagających logicznego myślenia.

PC

Firefighter F.D. 18
Firefighter F.D. 18

Akcji 9 marca 2004

Firefighter F.D. 18 to gra, w której wcielamy się w postać Deana McGregora – strażaka, zawikłanego w skomplikowaną tajemnicę, pociągającą za sobą przypadkowe pożary największych budowli na terenie miasta. Główny bohater pracuje ramię w ramię z Emilie Arvin z telewizji. Duet ten poszukuje sprawców tragedii wśród płomieni oraz wśród śladów, na które natrafia.

PS2