Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Project Gotham Racing - seria gier

Project Gotham Racing 4
Project Gotham Racing 4

Wyścigi 2 października 2007

Project Gotham Racing 4 to kontynuacja serii gier wyścigowych, której rodowód sięga 2001 roku. Czwarta część po raz pierwszy w cyklu wprowadza możliwość ścigania się na jednośladach, czyli motocyklach.

X360

Project Gotham Racing 3
Project Gotham Racing 3

Wyścigi 22 listopada 2005

Project Gotham Racing 3 to kolejna odsłona znanej serii wirtualnych wyścigów samochodowych, będącej od 2001 roku swoistą wizytówką konsol z rodziny Xbox. Niniejszy produkt jest jednocześnie pierwszą pozycją ze wspomnianego cyklu, przeznaczoną dla platformy Xbox 360. Zgodnie ze standardową konwencją developerzy ponownie zaserwowali użytkownikom kapitalną zabawę w świecie motoryzacji, okraszoną szczegółowo dopracowaną oprawą wizualną i dźwiękową.

X360

Project Gotham Racing 2
Project Gotham Racing 2

Wyścigi 17 listopada 2003

Najlepsze uliczne wyścigi na konsole Microsoft Xbox? Bez wątpienia... TAK! Jeśli zagracie przynajmniej raz w te cudowna grę, to będziecie do niej wracać dzień w dzień przez bardzo długi okres czasu. Nigdy o niej nie zapomnicie.

XBOX

Project Gotham Racing
Project Gotham Racing

Wyścigi 14 listopada 2001

Project Gotham Racing jest grą wyścigową wydaną z myślą o pierwszej konsoli Microsoftu. Produkcja poza ściganiem się wprowadza także tzw. punkty Kudos, przyznawane za widowiskowe poślizgi i wykonywanie takich zadań, jak na przykład zbijanie pachołków.

XBOX