Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Gungrave - seria gier

Gungrave G.O.R.E
Gungrave G.O.R.E

Akcji 22 listopada 2022

Kolejna odsłona serii dynamicznych gier akcji z nieumarłym bohaterem w roli głównej. W Gungrave G.O.R.E. jako wskrzeszony zabójca wznawiamy walkę z niebezpiecznym narkotykiem Seed, co daje nam pretekst do wybijania armii wrogów.

PCPS5XSXPS4XONE

Gungrave VR
Gungrave VR

Akcji 7 grudnia 2018

Rozbudowana i odświeżona z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej wersja gry akcji Gungrave, która zadebiutowała w 2002 roku na konsoli PlayStation 2. Fabuła gry obejmuje zarówno historię znaną z pierwowzoru, jak i szereg zupełnie nowych wątków i przenosi nas do futurystycznego miasta, w którym kwitnie przestępczość, a rządy twardej ręki sprawuje organizacja Millennion. Podczas zabawy wcielamy się w postać przywróconego do życia bohatera, którego zadaniem jest nie tylko pomszczenie własnej śmierci, ale także powstrzymanie zbrodniczych planów swego byłego najlepszego przyjaciela, Harry’ego Macdowella. Gungrave VR to hybryda gry akcji oraz widowiskowej strzelanki, w której akcję obserwujemy zza pleców bohatera, jednak podczas wymiany ognia kamera przełącza się w widok FPP. Zabawa polega zaś na eksterminacji zastępów przeciwników za pomocą zróżnicowanego arsenału broni. Protagonista czyni też użytek z tzw. Graveyard Special, czyli wyjątkowej egzekucji, jakiej może dokonać na stających mu na drodze bossach.

PCPS4

Gungrave: Overdose
Gungrave: Overdose

Akcji 20 stycznia 2005

Gungrave: Overdose to druga część gry akcji wydanej w 2002 roku przez firmę SEGA. Za jej stworzenie odpowiada firma RED Entertainment, która zadbała, by nikt nie nudził się przy zabawie.

PS2

Gungrave
Gungrave

Akcji 17 września 2002

Ostre strzelaniny to jest to, co użytkownicy konsol także lubią. Gungrave miał olbrzymi potencjał, jednak nie został on solidnie wykorzystany na tyle, by grę można było po jej ukończeniu wspominać z wypiekami na twarzy.

PS2