Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Tak and the Guardians of Gross - seria gier

Tak and the Guardians of Gross
Tak and the Guardians of Gross

Zręcznościowe 14 października 2008

Tak and the Guardians of Gross to platformówka powstała dzięki współpracy firmy THQ z amerykańską telewizją Nickelodeon. Po raz kolejny bohaterem gry jest chłopiec Tak, któremu w zmaganiach z przeciwnościami losu pomaga niezbyt rozgarnięty kolega o imieniu Lok.

PS2Wii

Tak 3: The Great Juju Challenge
Tak 3: The Great Juju Challenge

Zręcznościowe 21 września 2005

Tak 3: The Great Juju Challenge to trzecia odsłona serii opartej na popularnym serialu animowanym, stworzonym przez kanał telewizyjny Nickelodeon. Po raz kolejny bohaterem gry jest chłopiec Tak, tym razem jednak w zmaganiach z przeciwnościami losu wspomaga go niezbyt rozgarnięty kolega, Lok.

PS2NDSXBOXGBAGCN

Tak 2: The Staff of Dreams
Tak 2: The Staff of Dreams

Akcji 14 października 2004

The Staff of Dreams to kontynuacja trójwymiarowej gry platformowej Tak and the Power of Juju bazującej na serialu animowanym pod tym samym tytułem. Akcja toczy się w prehistorycznej rzeczywistości w której funkcjonują moce magiczne zwane Juju. Tytułowy bohater Tak to młody uczeń, który dopiero zaczyna się nimi posługiwać.

PS2XBOXGBAGCN

Tak and the Power of Juju
Tak and the Power of Juju

Zręcznościowe 15 października 2003

Szaman voodoo ma ważną misję do spełnienia. Otóż musi odnaleźć zaczarowane amulety, które to pomogą odzyskać utraconą moc pewnej księżniczce. Mnóstwo kolorowej i radosnej grafiki, feeria barw i tony spontanicznego poczucia humoru.

PS2GCN