Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Spy Hunter - seria gier

Spy Hunter
Spy Hunter

Wyścigi 9 października 2012

Gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicą solidnie uzbrojonego sportowego auta. Pojazd w razie konieczności potrafi przeobrazić się w samochód terenowy lub łódkę. Korzystając z tej maszyny musimy zniszczyć niebezpieczną organizację terrorystyczną.

PSV3DS

Spy Hunter: Nowhere to Run
Spy Hunter: Nowhere to Run

Akcji 5 września 2006

Spy Hunter: Nowhere to Run jest kolejną grą, należącą do hitowego cyklu, zainaugurowanego w 1983 roku. Na początku XXI wieku przygotowano remake „Łowcy Szpiegów” z lat osiemdziesiątych, a dwa lata później światło dzienne ujrzał sequel. Natomiast niniejszy produkt powstawał równolegle z pełnometrażowym filmem pod tym samym tytułem.

PCPS2XBOX

Spy Hunter 2
Spy Hunter 2

Akcji 20 listopada 2003

Kontynuacja zręcznościówki z 2003 roku. Zasiadamy za sterami prototypowego pojazdu o nazwie Interceptor i przystępujemy do coraz trudniejszych misji. Grę wyróżnia bardzo dynamiczny przebieg rozgrywki.

PS2XBOX

Spy Hunter (2002)
Spy Hunter (2002)

Akcji 24 września 2001

Remake przeboju z czasów, gdy szczytem marzeń było własne 8-bitowe Atari 800XL. Zadaniem gracza jest powstrzymanie tajemniczej korporacji NOSTRA, której celem jest „spustoszenie” naszej cywilizacji.

PCPS2XBOXGBAGCN

Spy Hunter (1984)
Spy Hunter (1984)

Zręcznościowe 1 stycznia 1984

W Spy Hunter – grze akcji wyprodukowanej przez firmę Midway w 1983 roku, z myślą o automatach coin-op – wcielasz się w rolę tajnego agenta i zasiadasz za kierownicą futurystycznego pojazdu G-6155. Bardzo szybki i dobrze uzbrojony samochód pomoże Ci w walce z bezwzględnymi złoczyńcami, panoszącymi się na amerykańskich drogach.

PC