Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Nekopara - seria gier

Nekopara Extra
Nekopara Extra

Przygodowe 27 lipca 2018

Dwuwymiarowa przygodówka visual novel, która jest drugim z kolei (po Nekoparze Vol. 0) prequelem cyklu Nekopara. Akcja tytułu rozgrywa się półtora roku przed wydarzeniami przedstawionymi w głównej odsłonie serii.

PC

Nekopara Vol. 3
Nekopara Vol. 3

Przygodowe 25 maja 2017

Przygodówka visual novel będąca trzecią odsłoną serii Nekopara. Akcja rozgrywa się w świecie zamieszkanym przez koty przyjmujące ludzką postać. Gracze wcielają się we właściciela cukierni La Soleil, który opiekuje się sześcioma kotkami należącymi do jego rodziny.

PCPS4Switch

Nekopara Vol. 2
Nekopara Vol. 2

Przygodowe 20 lutego 2016

Kontynuacja gry Nekopara Vol. 1 - klasyczna przygodówka typu visual novel, której akcja rozgrywa się w świecie zamieszkanym przez koty przyjmujące ludzką postać. Gracze wcielają się we właściciela cukierni, który musi zaopiekować się i pomóc kilku kotkom należącym do jego rodziny.

PCPS4Switch

Nekopara Vol. 0
Nekopara Vol. 0

Przygodowe 17 sierpnia 2015

Przygodówka visual novel, która jest prequelem cyklu Nekopara. Gracze śledzą jeden dzień z życia Shigure Minaduki, młodszej siostry głównego bohatera cyklu, oraz jej sześciu kotek dobrze znanych fanom cyklu. Tytuł jest niezwykle krótki - ukończymy go w nieco ponad godzinę.

PC

Nekopara Vol. 1
Nekopara Vol. 1

Przygodowe 30 grudnia 2014

Klasyczna przygodówka z gatunku visual novel, której akcja rozgrywa się w świecie zamieszkanym przez koty przyjmujące ludzką postać. Główny bohater gry otwiera własną cukiernię i równocześnie musi zaopiekować się dwiema kłopotliwymi kotkami, które uciekły z jego rodzinnego domu.

PCPS4Switch