Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Liga Polska Manager - seria gier

Liga Polska Manager 2005
Liga Polska Manager 2005

Strategiczne 23 października 2005

Liga Polska Manager 2005 jest siódmą odsłoną cyklu strategii menedżerskich, rozwijanego przez firmy MarkSoft oraz mGroup. Gracz ponownie ma okazję wcielić się w rolę menedżera klubu piłkarskiego występującego w jednej z trzech polskich lig i dzięki swoim umiejętnościom zarządzania sprawić, by prowadzona przez niego drużyna sięgnęła po najwyższe futbolowe laury.

PC

Liga Polska Manager 2000
Liga Polska Manager 2000

Sportowe 2 lutego 2000

Najnowsza wersja managera piłkarskiego zawierającego drużyny z polskiej Ekstraklasy w sezonie 2000. Werbujemy zawodników, dobieramy im programy treningowe i ustalamy taktykę na mecze. Musimy też dbać o finansową kondycję klubu i pozyskiwanie sponsorów. Istnieje nawet możliwość „kupowania” meczów.

PC

Liga Polska Manager '98
Liga Polska Manager '98

Sportowe 15 kwietnia 1998

Liga Polska Manager 98 to gra z gatunku menedżerów sportowych, za której powstanie odpowiada firma MarkSoft. Gracz ma okazję wcielić się w rolę menedżera drużyny futbolowej i spróbować zdobyć z nią prestiżowe trofea. Baza gry obejmuje nazwy klubów i nazwiska piłkarzy z sezonu 1996/1997.

PC

Liga Polska Manager '97
Liga Polska Manager '97

Sportowe 1 lipca 1997

Kontynuacja gry Liga Polska Manager '95, opracowana tym razem przez nowego twórcę - Mariusza Trzaskę. Gra cechuje się podobną mechaniką do swojego pierwowzoru, a głównymi różnicami są obniżenie poziomu trudności oraz przeniesienie programu w środowisko Windows 95, co zaowocowało całkowitą zmianą interfejsu.

PC

Liga Polska Manager '95
Liga Polska Manager '95

Sportowe 15 lipca 1995

Pierwszy rodzimy manager piłkarski, opracowany przez licealistę Rafała Cymermana. W grze możemy poprowadzić do sukcesów kluby z I, II lub III ligi polskiej, a w zależności od wybranego poziomu trudności naszym celem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej, bądź rywalizacja o najwyższe krajowe trofea i gra w europejskich pucharach.

PC