Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Dead to Rights - seria gier

Dead to Rights: Retribution
Dead to Rights: Retribution

Akcji 23 kwietnia 2010

Kontynuacja przygód Jacka Slate’a i jego wiernego psa Shadowa, którzy ponownie muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu w realiach mrocznego miasta, aby ukrócić działalność niebezpiecznych przestępców.

X360PS3

Dead to Rights: Reckoning
Dead to Rights: Reckoning

Akcji 28 czerwca 2005

Trójwymiarowa strzelanka TPP łącząca hollywoodzki styl przedstawiania z akcjami rodem z filmów z Hong Kongu. Jack Slate, główny bohater, wespół z nieodzownym towarzyszem, psem Shadowem, po raz kolejny urządzają krwawą jatkę na przeciwnikach.

PSP

Dead to Rights II: Hell to Pay
Dead to Rights II: Hell to Pay

Akcji 12 kwietnia 2005

Hell to Pay to podtytuł sequela gry Dead to Rights, wydanej na konsole w 2002, a na PeCety w 2003 roku. Gracz ponownie wciela się w postać Jacka Slate'a, policjanta „wrobionego” w śmierć swego ojca.

PCPS2XBOX

Dead to Rights
Dead to Rights

Akcji 19 sierpnia 2002

Dead to Rights jest dynamiczną grą akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Główny bohater - Jack Slate, twardy glina z miasta Grant City, oskarżony zostaje o zbrodnię, której nie popełnił. Razem ze swym wiernym, psim towarzyszem były policjant wypowiada wojnę przestępczemu półświatkowi. Deweloperzy ze studia Bitmap Brothers wyraźnie inspirowali się m.in. komiksową postacią Punishera.

PCPS2XBOXGBAGCN