Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Power Rangers - seria gier

Power Rangers: Super Samurai
Power Rangers: Super Samurai

Akcji 9 listopada 2012

Power Rangers: Super Samurai to wyprodukowana przez firmę Namco Bandai gra akcji, której fabuła bazuje na drugim sezonie popularnego serialu telewizyjnego dla młodych widzów. Gracz ma okazję wcielić się w jednego z tytułowych wojowników i razem z drużyną Power Rangers stanąć do walki ze złym mistrzem Xandred oraz jego uczniem Serratorem. Produkcja wykorzystuje techniczne możliwości kontrolera ruchowego Kinect.

X360

Power Rangers Samurai
Power Rangers Samurai

Przygodowe 2 grudnia 2011

Power Rangers Samurai to wyprodukowana przez firmę Namco Bandai gra akcji z elementami przygodowymi, bazująca na licencji popularnego serialu telewizyjnego. Gracze wcielają się w swoich ulubionych samurajów z drużyny Power Rangers i próbują ocalić świat przed hordami złych Nighloków.

WiiNDS

Power Rangers: Super Legendy
Power Rangers: Super Legendy

Akcji 23 października 2007

Power Rangers: Super Legends jest klasycznym przedstawicielem gatunku gier akcji i umożliwia pokierowanie jednym z tytułowych wojowników. Wszystkie wydarzenia i walki obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

PCPS2NDS

Power Rangers: Space Patrol Delta
Power Rangers: Space Patrol Delta

Akcji 8 września 2005

Power Rangers: Space Patrol Delta to prosta zręcznościówka przeznaczona dla niezbyt wybrednych graczy. Cały czas biegniemy w prawą stronę i pokonujemy kolejnych przeciwników, wykorzystując tylko jeden zawarty tu wariant ataku. Walka to bardzo ważny element zabawy - jeśli nie pokonamy określonej liczby wrogów, to nie mamy co myśleć o przejściu na kolejny poziom.

GBA

Power Rangers Dino Thunder
Power Rangers Dino Thunder

Bijatyki 14 września 2004

Stosunkowo prosta zręcznościówka, stworzona z myślą o młodszych użytkownikach konsol. Gra wzoruje się oczywiście na słynnym serialu telewizyjnym, dając możliwość wcielenia się w jednego z tytułowych bohaterów.

PS2GCN

Power Rangers Ninja Storm
Power Rangers Ninja Storm

Bijatyki 5 września 2003

Klasyczna dwuwymiarowa zręcznościówka, bazująca na tytułowym serialu telewizyjnym. Wcielamy się w jednego z superbohaterów, walcząc z napotykanymi po drodze przeciwnikami.

GBA

Power Rangers: Wild Force
Power Rangers: Wild Force

Akcji 19 sierpnia 2002

Klasyczna dwuwymiarowa bijatyka, nawiązująca do serialu telewizyjnego pod tym samym tytułem. Oprócz zwykłych walk bierzemy też udział w starciah ogromnych Zordów.

GBA

Power Rangers Time Force
Power Rangers Time Force

Akcji 15 września 2001

Kolejna część przygód tytułowych superbohaterów. Tym razem mamy do czynienia z klasyczną dwuwymiarową platformówką. Na uwagę zasługują jednak ciekawie zaprojektowane walki z bossami, rozgrywane przy użyciu Zordów.

GBA