Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: An Elder Scrolls Legend: Battlespire

The Elder Scrolls MMO zamiast piątej części serii?
The Elder Scrolls MMO zamiast piątej części serii?

wiadomość16 sierpnia 2009

Todd Howard z Bethesdy powiedział podczas konferencji na imprezie QuakeCon 2009, że firma nie ma obecnie planów odnośnie piątej części cyklu The Elder Scrolls. Dość zaskakujące stwierdzenie, bo wielu fanów spodziewało się ujawnienia kolejnej odsłony znanej sagi RPG, która istnieje od kilkunastu lat. Być może coś o tym świecie jednak usłyszymy, bo Howard dał pewną wskazówkę.

Darmowa pełna wersja The Elder Scrolls: Arena z okazji dziesiątej rocznicy premiery!

wiadomość6 kwietnia 2004

Siedem pozycji w ciągu dekady, to obecny stan popularnej (miliony entuzjastów w skali całego globu ziemskiego) serii wirtualnych gier fabularnych pt. The Elder Scrolls. Ojcami cyklu są pracownicy firmy Bethesda Softworks, którzy ogłosili właśnie rozpoczęcie obchodów dziesięciolecia powstania sagi. Przy okazji przygotowano szereg specjalnych niespodzianek dla fanów. Listę prezentów otwiera darmowa pełna wersja pierwszego epizodu niniejszej linii produktów, noszącego podtytuł Arena. Rozmiar pliku instalacyjnego oscyluje w granicach 9 MB (w pakiecie umieszczono dodatkowo niezbędny program emulujący), natomiast pobrania można dokonać już teraz ze wszystkich trzech serwerów FTP wortalu GRY-OnLine.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
18.04.2009 16:45
magik603
magik603
32
Konsul

Ile bym dał żeby przenieść się do tych czasów i beztrosko sobie pograć w TES 2 lub inne. Bez natłoku tysiąca nowych gier. Ahhhh te stare dobre czasy. Grało się kiedyś w gry i cieszyły a teraz ich jest tak dużo że można pizdolca dostać.

18.04.2009 16:52
odpowiedz
zanonimizowany449852
30
Pretorianin

hmm, tylko że w "tamtych" pięknych czasach np. ilość recenzji nowości w miesięczniku o grach przekraczała 20. A teraz policz sobie ile jest teraz...

18.04.2009 16:55
odpowiedz
zanonimizowany590525
21
Generał

W czasach Battlespire czyli raptem 12 lat temu wychodziło bardzo dużo nowych gier, tyle że pamiętasz tylko te wybrane, które zapadły Ci w pamięć. Ot cała tajemnica.

22.05.2011 12:44
Czudowny
odpowiedz
Czudowny
9
Skupiony DOS-owiec

Podbita wersja Daggerfall'a, z digitizowanymi dialogami i świetną grafiką. W swoich czasach był to potwór, porównywalny do Crysisa, tylko, że pod DOS-a. Pamiętam, jak targałem z tą grą do każdego przyjaciela, żeby tylko pograć, ale potrafiło zdusić każdą prawie maszynę. Potem Windows 98 i tryb DOS odeszły do lamusa, a ja o tej grze zapomniałem. Po powtórnym wessaniu przez nią w świat Tamriel (i jego rozwiązania w zakresie mechaniki gry, fabularne i graficzno-sprzętowe), stwierdzam, że nie zestarzała się ani trochę. Bethesda w szczytowej formie.

04.10.2020 00:10
Arkajf
odpowiedz
Arkajf
44
Pretorianin
8.5

Bardzo dobry dungeon crawler przypominający mi mocno Ultimę Underworld. Oczywiście graficznie udoskonalony. Pomimo wysokiego poziomu trudności gra się znakomicie. Sytuacja protagonisty nie należy do najlepszych - jest praktycznie zdany na siebie - w desperackiej walce o przeżycie ale gra nie jest mroczna dzięki tonie humoru w dialogach. Ocena: 8.5