Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Arthur's Knights: Rycerze Króla Artura

Arthur's Knights: Rycerze Króla Artura
Arthur's Knights: Rycerze Króla Artura

demo gryrozmiar pliku: 32,7 MB

Rycerze Króla Artura: Pochodzenie Excalibura przenosi nas do piątego wieku, gdzie zaczyna się pierwszy rozdział w historii legendarnego miecza zwanego Excalibur. W latach tych wojska chrześcijańskie i wyznające religię celtycką toczyły nieustanne boje

Arthur's Knights: Rycerze Króla Artura - recenzja gry
Arthur's Knights: Rycerze Króla Artura - recenzja gry

recenzja gry8 kwietnia 2001

Światowa premiera 15 grudnia 2000. Kiedy zmęczą Was problemy dnia codziennego i nabierzecie ochoty, by przenieść się w czasy, kiedy najważniejszą wartością był honor i twarde reguły kodeksu rycerskiego wystarczy, iż uruchomicie „Rycerzy Króla Artura”.

Arthur's Knights oraz HOMM I i II w serii eXtra Klasyka

wiadomość28 czerwca 2002

Do serii eXtra Klasyka trafiły właśnie dwie nowe gry. Są nimi przgodówka Arthur's Knights oraz pakiet znakomitych gier: Heroes Of Might And Magic I i II.

Recenzja „Rycerze Króla Artura: Pochodzenie Excalibura”

wiadomość8 kwietnia 2001

Kiedy zmęczą Was problemy dnia codziennego i nabierzecie ochoty, by przenieść się w czasy, kiedy najważniejszą wartością był honor i twarde reguły kodeksu rycerskiego, a poświęcenie życia w obronie królestwa i swojego władcy najwyższą wartością, wystarczy, iż uruchomicie “Rycerzy Króla Artura”, a wnet znajdzicie się w świecie rycerzy i barbarzyńców, królów i ich dam dworu, magów i wróżek, czyli w świecie średniowiecznej Brytanii.

Premiery w CD Projekt!

wiadomość21 lutego 2001

CD Projekt podał dzisiaj dwie informacje, po lekturze których serce niejednego gracza powinno zabić nieco mocniej...

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
28.06.2007 14:24
zanonimizowany462747
10
Legionista

Nawet spoko gierka fakt dawno w nią grałem, ale posiada dość ciekawą fabułę :) grafika może jak na dzisiejsze czasy ee razi :P ale warto zagrać.