Najciekawsze materiały do: Spy Hunter: Nowhere to Run

Warner Bros. o ekranizacji Spy Huntera
wiadomość23 marca 2010
Poznaliśmy plany koncernu Warner Bros. odnośnie ekranizacji zręcznościowej marki Spy Hunter. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że Paul W. S. Anderson najprawdopodobniej nie będzie miał niczego wspólnego z projektem. Faworytem nabywcy Midway i należących do niej kilkunastu licencji teh firmy jest bowiem Chad St. John.
Sonic Mayhem twórcą soundtracku do gry Spy Hunter: Nowhere to Run
wiadomość8 września 2006
Przedwczoraj informowaliśmy Was o premierze nowej gry z cyklu Spy Hunter, noszącej podtytuł Nowhere to Run. Dziś powracamy do niej, a to za sprawą oficjalnego oświadczenia prasowego koncernu Midway Games, które podejmuje temat muzyki zawartej w programie.

Gra Spy Hunter: Nowhere to Run trafiła do amerykańskich sklepów
wiadomość6 września 2006
Przedstawiciele koncernu Midway Games opublikowali wczoraj oficjalnej oświadczenie prasowe, w którym poinformowali o premierze kolejnej odsłony legendarnego cyklu Spy Hunter. Program zatytułowany Nowhere to Run trafił już do amerykańskich sklepów.
- Paul Anderson zajmie się ekranizacją gry Spy Hunter - czy tym razem się uda? 2007.06.04
- Ruszyła oficjalna strona poświęcona grze Spy Hunter: Nowhere to Run 2006.02.10
- Pierwsze screenshoty z nowej odsłony cyklu Spy Hunter 2006.01.16
- Nowa odsłona cyklu Spy Hunter oficjalnie w produkcji 2005.11.08
- Midway pracuje nad kolejną odsłoną Spy Hunter 2005.10.13
Nie znałem tej gry nawet w nią nie grałem ale trochę na jej temat widziałem. To mnie wystarcz dość
spoko.
ta gierka to dziecinada myslałem ze gra bedzie miala lepsza grafike
dziwne ze ja wogole porwonuja do drivera 4 i the geatway
spy hunter - uratowac swiat
driver 4 - krasc samochody itp
the geateway - byc policjantem

Gra super, tyle, że ja w nią gram na PC a tutaj pisze, że wersja Nowhere to run wyszła tylko na PS2 i XBOX, dziwne????????Czyżby błąd???

Wersja na PC ------------>
Fajnie że kieruje się The Rockiem.
Dostałem i fajna gra.
Grę mogę polecić, ponieważ dobrze się bawiłem, grając w nią, nie zmienia to faktu, że gra jest słaba, szczególnie technicznie, zakończenie to porażka twórców! Jedyny plus możliwość zabawy przy wymianie ognia, pod tym względem gra bawi.