Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Spike Volleyball

PC
PS4
XONE
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.02.2019 14:36
😂
AlienShooter
158
Generał
Image
5.0

Porażka, pełno bugów, zwiech czasem nawet i crashe. Ciekawe, że twórcy obrali sobie za cel zostać siatkarską Fifą (kafelkowe menu, menu wyboru strojów na modelach siatkarzy) tak Fifą która ma multum licencji a tutaj ich nie uświadczymy xDD ale kij z tym one nie są ważne, ale leniuchy mogli chociaż dać jakiś edytor czy coś.

Grać można tylko przy użyciu kontrolera. W grze dostępne są tylko reprezentacje męskie i żeńskie. Jest badziewny "tryb kariery" w którym tworzymy własną drużynę w efekcie wygląda to tak, że tworzymy sobie taką Polskę obsmarowaną na fladze jakimś pseudologiem wilka, szkrzydeł czy też innego gówna rodem z NBA gramy tylko z reprezentacjami i i ściągamy lepszych zawodników z Azji, Afryki itp...

Grunt, że chociaż działa płynnie., a sama rozgrywka jako taka, mocno zręcznościowa są tam jakieś taktyki ale nie wiem czy działają. Graficznie spoko ale animacje czasami mocno kuleją.

Nie polecam kupować sprawdzcie sobie od Codexa, bo jaka nazwa studia (black Sheep) taka gra ;)

17.02.2019 07:21
odpowiedz
zanonimizowany1253701
18
Chorąży

Ten zwiastun, gdzie reprezentacja polski ma koszulki z jakąś zieloną wstęgą, w składzie są kolorowi, a nazwiska totalnie od czapy. Taka "Era Futbolu" też nie miała licencji, ale próbowała przynajmniej podobne robić nazwiska, a tutaj totalna wylewka.
No i ta cena... jakby gra była za 40zł, to bym zrozumiał, ale w tej formie to wręcz przekręt...

18.02.2019 12:10
odpowiedz
bolsonxx
2
Junior
2.0

Jest to kolejny szajs od BigBena który wydaje nieukończone gry po Tennis World Tour , dziwi mnie że tacy scammerzy trzymają się jeszcze w tej branży.