Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour
Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour
Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour Game Box

Najciekawsze materiały do: Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Tencent kupuje udziały w Funcom, Gearbox oraz Valve pozwane przez kompozytora i inne wieści
Tencent kupuje udziały w Funcom, Gearbox oraz Valve pozwane przez kompozytora i inne wieści

wiadomość1 października 2019

Dziś piszemy o firmie Tencent, która wkrótce przejmie 29% udziałów w studiu Funcom, Bobbym Prince, który pozywa Valve, Gearbox oraz Randy'ego Pitchforda za nieuprawnione użycie jego muzyki w Duke Nukem 3D: 20th Anniversary Edition World Tour oraz nowych sterownikach graficznych od AMD. Witajcie w wieściach ze świata.

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour debiutuje na PC, PS4 i XONE
Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour debiutuje na PC, PS4 i XONE

wiadomość12 października 2016

Odświeżona wersja kultowego FPS-a Duke Nukem 3D, zatytułowana 20th Anniversary World Tour, trafiła na PC, PS4 oraz XONE. Pomimo dodatkowej zawartości (w tym ośmiu nowych poziomów) pierwsze recenzje graczy sugerują, że mamy do czynienia z przeciętną reedycją.

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour ukaże się w październiku na XOne, PS4 i PC
Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour ukaże się w październiku na XOne, PS4 i PC

wiadomość3 września 2016

Doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi gry Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour, czyli odświeżonej wersji strzelanki sprzed dwudziestu lat. Tytuł ukaże się 11 października bieżącego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

PC
PS4
XONE
Switch
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.12.2019 21:04
😍
zanonimizowany1245383
16
Konsul
9.0

Gra w pytę. Grałem w 1997 na kompie u kumpla, grałem niezliczoną ilość razy potem na swoim kompie, a ostatnio kupiłem na wyprzedaży na PS4 w tej właśnie, rozbudowanej, ulepszonej wersji.

Te strzelanki sprzed ponad 20 lat (Duke, Doom) mają w sobie takie pokłady grywalności, że nie widzę potrzeby zmian. Gra mi się fenomenalnie. O wiele lepiej niż w dużo nowsze produkcje, które gniotą Duke'a graficznie, fabularnie i tak dalej. Duke urywa łeb przy samej d..pie. Gra nic się nie zmieniła, a dzięki True 3D jest tylko odrobinę lepiej graficznie, bez rewolucji (i jednym przyciskiem pada płynnie zmieniamy grafikę z oldskulowej w nowszą, a w opcjach można zmienić nowy podkład Jona St. Johna na starszy.

Gra, która nigdy się nie zestarzeje. Ma wyglądać właśnie tak i nie rozumiem jaki niektórzy mają problem, że remaster nie wygląda lepiej. Jak chcesz lepiej to instalujesz mody na kompie. Ja chciałem mieć na konsoli właśnie taką, niemal pierwotną wersję. Nie chcesz, nie kupujesz. Na kompie mam Atomic Edition i też bez żadnych modów. Chciałbym to bym zainstalował przecież nikt mi nie broni.

Brać, grać, nie gadać.

Gra z czasów, gdy polityczna poprawność nie istniała. Złote czasy wolności myślenia, słowa, wypowiedzi. Dzisiaj takich nie robią, bo feministki i panowie w spodniach-rurkach dostaliby wścieklizny macic.