Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Saint Seiya: Soldiers' Soul

PS3
PC
PS4
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.04.2015 14:22
geohound
87
Konsul

Ciu zaś coś z anime na PC :D jestem w raju, PC nadgania w tej płaszczyźnie konsole.

14.05.2015 12:41
odpowiedz
zerr10
54
Pretorianin

zastanawiam się dlaczego nie zrobią czegoś z uniwersum Slayers - Magiczni Wojownicy to by mogła być niezła przygodówka o ile była by oparta na mandze

18.11.2015 13:35
odpowiedz
komimasa
8
Legionista

Co z tego że PC goni zabawki jak po wyjściu gry komp i tak jest olewany ciepłym moczem w kwestii łatania.

19.11.2015 07:22
odpowiedz
geohound
87
Konsul

A czy kiedyś Bandai wydało grę, która trzeba łatać albo czegoś nie połatało?

30.11.2015 07:42
odpowiedz
geohound
87
Konsul

Dobra, honorowo cofam to, co powiedziałem. Tu nie ma czego łatać. Tu trzeba by było napisać całość od początku. Nie licząc marki i uniwersum, to jest po prostu poniżej krytyki - brzydka jak noc, chaotyczna, walka uproszczona do granic (z kolei uniki to kombinacja 3 klawiszy), animacja w przerywnikach straszna... w pełni świadomie powiem tak - to powinno wyjść na PSP 8 lat temu, a nie obecnie na PC. Naruto SUNS3FB zjada na śniadanie Seiyę.

28.12.2015 21:46
odpowiedz
Yanq
7
Legionista

Irytująca, za ciężka jak na wydatek ponad 100 zł. Idealna dla tych którzy lubią rozpierdalać pady i klawiatury.

29.06.2016 03:41
😜
odpowiedz
Kocuur
1
Junior

co niektórzy jak zdążyłem zauważyć cierpią na impotencje umysłową jak i zapewne nie tylko..

Grałem w DB Xenoverse, Naruto 3 & 4, One Piece PW3 i oczywiście Saint Seyię, każda gra oparta na anime ma własne uroki, jeśli czytam że 3 guziki są łatwe do uniku, to bardzo szybko można się zorientować że ktoś grał jedynie Singla i to na lvlu dla przedszkolaków, biorąc za przykład DBX wystarczy 1 guzik (do uniku), a nie sądzę by ktoś przy inteligentnym graczu go nadużywał... konsekwencji ruchów przy banalnym poziomie trudności z całą pewnością są nie zauważalne, walka jest uproszczona ? i wychodzą kolejne wspomagacze na singlu + spam 2-3 rodzajami ( zapamiętanych kombinacji )
Testerzy jak i statystyki mogą pochwalić się zgodnością, 75% procent graczy rezygnuje ponieważ walka przy tej dość nietypowej kamerze jest niemałym utrudnieniem, ludzie z średnimi umiejętnościami potrzebują ok. 30godz gry by móc łączyć styl walki Rycerza z jego umiejętnościami, tym bardziej że nie jest to gra dynamiczna powiedziałbym, że ze wszystkich wyżej wymienionych tytułów jest najwolniejsza, gdybym miał się czegoś przyczepić to, jest to zdecydowanie cena, która nigdy nie wynosiła 119,90pln a sięgała nawet 250 (polecam promocje)... jak i względnie wyciągnięty moduł postaci, sama grafika nie zaskakuje, nie wyobrażam sobie również by była po stokroć lepsza od samego anime, w końcu jest na nim oparta.
Jeśli ktoś nie jest zaznajomiony z fabułą i po prostu chce sobie pograć w bijatykę, może mieć negatywne odczucia.
Jednakże fani z dobrym czuciem pada, bo na klawiaturze nie wyobrażam sobie gry ( w Saint Seiya ) i oczywiście ORYGINAŁEM, z całą pewnością zostaną przy tym tytule na dłużej.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze