Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Divided We Fall
Divided We Fall
Divided We Fall Game Box

Divided We Fall

Gra Strategiczna KAVA Game Studio

Data premiery gry: 2 października 2017

Przygotowana przez KAVA Game Studio sieciowa gra strategiczna w realiach II wojny światowej. W Divided We Fall (znanej także pod pierwotną nazwą Call of Combat) przejmujemy kontrolę nad czteroosobowym oddziałem, który zostaje rzucony w sam środek działań militarnych. Działający w obrębie tej samej jednostki gracze starają się zaś wspólnie wykonywać zadania i realizować cele strategiczne wyznaczane przez dowódcę. W odróżnieniu od większości sieciowych strategii, na polu bitwy może znajdować się nawet do kilkudziesięciu graczy jednocześnie, choć dostępna jest także opcja pojedynków 1 vs. 1. W zależności od tego, po której stronie barykady się znajdujemy, cele misji mogą różnić się od siebie, jednak za każdym razem kluczem do sukcesu jest kooperacja między graczami i wspólne wykonywanie rozkazów. Poszczególne potyczki oglądamy w rzucie izometrycznym, jednak dla dowódców każdej ze stron zarezerwowana została również opcja spojrzenia na mapę z nieco bardziej taktycznej perspektywy.

Więcej informacji o: Divided We FallstrategiczneII wojna światowakooperacjamultiplayersieciowestrategiczne wojennewojenne .

Divided We Fall
Divided We Fall

demo gryrozmiar pliku: 128,6 MB

Wersja demo gry Call of Combat, sieciowej produkcji strategicznej, osadzonej w czasach II wojny światowej.

Divided We Fall - zwiastun na premierę

Divided We Fall - zwiastun na premierę [1:27]

Zwiastun na premierę gry Divided We Fall.

Divided We Fall - darmowe granie do piątku z okazji premiery
Divided We Fall - darmowe granie do piątku z okazji premiery

wiadomość3 października 2017

Ekipa KAVA Game Studio opublikowała pełną wersję strategii Divided We Fall. Jeżeli chcecie ją sprawdzić, to do najbliższego piątku możecie się nią bawić za darmo.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz